Oscary 2019 w telewizji i Internecie: gdzie i o której oglądać? Gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbywa się w tym roku już po raz 91. Podczas uroczystej ceremonii przyznania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej w Dolby Theatre w Los Angeles cały świat kina (i nie tylko) pozna listę zdobywców statuetek w 24 najważniejszych dla kinematografii kategoriach. W Polsce galę rozdania Oscarów i relację z czerwonego dywanu jako jedyna telewizja w Polsce pokaże stacja CANAL+. Przez lata gala ta była zakodowana – mogli ją obejrzeć jedynie posiadacze abonamentu CANAL+. Od kilku lata stacja odkodowuje jednak transmisję tego wydarzenia. Tak będzie i w tym roku. 24 i 25 lutego 2019 kanał będzie odkodowany dla wszystkich abonentów NC+ i w wybranych sieciach kablowych. O której zatem zasiąść przed telewizorem, żeby nie przegapić najważniejszych momentów ceremonii?

Oscary 2019 w telewizji

Gala wręczenia Oscarów 2019 rozpoczyna się w niedzielę o północy czasu polskiego. Na początek w CANAL+ obejrzymy relację z czerwonego dywanu. Sama gala rozdania statuetek rozpocznie się zaś o godz. 2:00 i potrwa do ok. godz. 6.00 rano. Ci, którzy nie zdołają obejrzeć gali na żywo, mogą liczyć na powtórkę. Ta zostanie pokazana w CANAL+ już w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 21:00.

Oscary 2019 w Internecie

Relację online z ceremonii wręczenia Oscarów 2019 na bieżąco będziecie mogli też śledzić na stronie elleman.pl. To z niej dowiecie się, kto w męskich stylizacjach zadał szyku na czerwonym dywan, którzy nominowani sięgnęli po statuetki i czy "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego zdobyła Oscara. Odpowiedzi na te pytania poznamy już dziś w nocy! Bądźcie z nami!