Film Coppoli określany jest jako słodko-gorzka komedia. Śledzimy w niej poczynania podstarzałego playboya, który pomaga swojej córce w śledzeniu jej męża. Ich wyprawa po Nowym Jorku w szukaniu dowodów na zdradę małżonka bohaterki pozwoli im przy okazji omówić różne sprawy z przeszłości.

Największym wabikiem „On the Rocks” jest fakt, że Coppola ponownie zatrudniła do swojej produkcji Billa Murraya. To właśnie ten aktor wystąpił w przełomowym dla jej kariery filmie „Między słowami” z 2003 roku. W tamtym dziele Murrayowi towarzyszyła wówczas przebijająca się w Hollywood Scarlett Johansson. W „On the Rocks” drugą główną rolę gra Rashida Jones, znana m.in. z seriali „Parks and Recreation” oraz The Office”. Oprócz tej dwójki w obsadzie są jeszcze Jenny Slate, Marlon Wayans, Jessica Henwick oraz Barbara Bein.

Film pojawi się pod koniec października na platformie streamingowej AppleTV+. Będzie miał także dystrybucję kinową. Można nawet zakładać, że już teraz jest jednym z pewniaków do ubiegania się o nominację do Oscara. Akurat Akademia Filmowa zdążyła już docenić Coppolę w przeszłości (zdobyła Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny do „Między słowami”), więc tym większe szanse ma reżyserka. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun „On the Rocks”:

ZOBACZ: Najlepsze filmy o eksploracji kosmosu. Od „Pierwszy krok w kosmos” po „Interstellar” [PRZEGLĄD ELLE MAN]

CZYTAJ: Cannes 2020: festiwal ogłosił wyniki selekcji. Na prestiżowej liście znalazł się polski film!

ELLE MAN POLECA: HBO GO – najlepsze seriale w serwisie. „Rodzina Soprano”, „Gra o tron”, „Sukcesja” i inne [RANKING ELLE MAN]