Trymer, plastry pod oczy, żel do mycia twarzy, szczotka do pielęgnacji brody młodego polskiego brandu, kilka olejków do pielęgnacji tejże, serum, krem do twarzy, dezodorant, antyperspirant, lotion, cała seria ulubionych zapachów na co dzień, ale i na bardzo specjalne okazje. To gadżety i kosmetyki. A u lubione marki? Dior, Hada Laba Tokyo, ale też polskie Zew for Men, Perfecta, Tołpa czy Bohoboco.

Takie właśnie cuda kryją się w męskich kosmetyczkach Olivier Janiak. Nasz redaktor naczelny prowadzi bowiem na tyle intensywne życie, że kosmetyki trzyma nie w jednej, ale w trzech męskich sakiewkach. Jak je dzieli i gdzie trzyma? Jak wyglądają jego rytuały pielęgnacyjne? Jakich perfum najchętniej używa? Co myśli o rynku produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn? I co ma z tym wszystkim wspólnego niejaki "Harem"? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w naszym wideo poniżej: 

ZOBACZ: Szafa szefa, czyli co w swojej garderobie ma Olivier Janiak?

CZYTAJ TEŻ: ELLE MAN wspiera Movember. Zobacz naszą sesję z Mateuszem Gesslerem, Maciejem Musiałowskim, Rafałem Maślakiem i innymi [GALERIA]