W obecnej sytuacji, kiedy z powodu pandemii koronawirusa wszyscy dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz innych i siedzimy w domach, jeszcze bardziej postanowiliśmy ułatwić Wam zakup najnowszego numeru magazynu ELLE MAN. Połączyliśmy siły z marką Wolt - jedną z najpopularniejszych aplikacji, dzięki której zamówicie jedzenie ze swojej ulubionej restauracji. Od teraz oprócz obiadu, kolacji czy podwieczorku Wolt bezkontaktowo (!) dostarczy Wam także wasze ulubione magazyny. W tym właśnie tworzonego przez nas - dla Was ELLE MANA. 

CZYTAJ: 5 powodów, dla których musisz mieć wiosennego ELLE MANA

ELLE MAN POLECA: #czasnaczytanie: zamawiaj i czytaj ELLE MANA z darmową dostawą do domu

Sprawdziliśmy i okazuje się, że to pierwszy taki projekt w Polsce. Póki co biorą w nim udział jedynie wybrane restauracje z Warszawy. Zamawiając posiłek możecie dorzucić do niego wiosenne wydanie ELLE MANA w takich knajpach jak MOD, Reginabar, Nadwiślański Świt, Youmiko Vegan Sushi, Komu Komu, Wozownia, Shuk czy Mezze. Już teraz w planach mamy jednak kolejne miejsca i miasta, co jeszcze bardziej ułatwi Wam zdobycie nowego ELLE MANA w najbardziej bezpieczny możliwy sposób: prosto pod drzwi waszego domu lub mieszkania w jednej paczce z waszym ulubionym (i ciepłym jeszcze!) jedzeniem.

ZOBACZ TEŻ: „Czytajmy prasę i walczmy o jakość informacji!” List Prezesa Izby Wydawców Prasy

Oprócz ELLE MANA przez aplikację Wolt zamówić możecie także inne zaprzyjaźnione tytuły, czyli ELLE, ELLE Decoration, National Geographic, Traveler, Glamour oraz Gala. Koniecznie podzielcie się zdjęciami otrzymanej paczki na na Instagramie! Oznaczcie @ellemanpolska, @wolt.polska i wybraną restaurację oraz dodajcie hashtag #czasnaczytanie. Udanej lektury. I smacznego!