Wiosenny ELLE MAN - moda i modelling

Jak co kwartał, tak i tym razem przy okazji kolejnego wydania ELLE MAN’a zabieramy Was w męski świat i proponujemy całe jego bogactwo. Bo ELLE MAN to doborowe towarzystwo zarówno dla niego, jak i dla niej. W wiosennym ELLE MAN'ie znajdziecie rozmowy ze wschodzącymi gwiazdami mody. Maks Behr, Dominik Sadoch, Mikołaj Kajak, Max Barczak i Adam Kaszewski to topowi polscy modele. Tylko nam zdradzili, jak wyglądała ich droga na modellingowy szczyt i najważniejsze wybiegi świata: czy o tym marzyli, ile godzin musieli spędzić w kolejkach na castingi, ile musilei poświęcić dla tego zawodu i czy było warto. Dużo wskazuje na to, że tak. W końcu trafili na naszą okładkę i do sesji autorstwa Kamila Szkopika, w której prezentują najlepsze stylizacje nadchodzącej wiosny.

Wiosenny ELLE MAN - autorytety i felietoniści

W nowym ELLE MAN'ie nie brakuje też autorytetów w swoich dziedzinach i uznanych już w świecie sław – Wojciecha Waglewskiego, Zbigniewa Bońka, Kuby Przygońskiego, Mariusza Czerkawskiego i Jerzego Dudka. Poza tym w dziale Kultura artyści, którzy na co dzień pracują z muzyką – Piotr Kędzierski, rozchwytywany duet Glass Hunters,  wywiad z reżyserem – wizjonerem Maciejem Sobocińskiego i wschodzącą gwiazdą świata filmu – Filipem Pławiakiem. Poza tym shopping, pielęgnacja, kosmetyki, auta, gadżety i cała seria felietonów naszych starych i nowych autorów.  

Tyle zapowiedzi i podpowiedzi. W końcu nie możemy ujawnić wszystkiego. Dobre magazyny mają bowiem to do siebie, że z każdą stroną odkrywają przed Wami coś nowego. Takiej wędrówki i przygody możecie się spodziewać także przy okazji lektury wiosennego wydania ELLE MAN’a. Nasz magazyn od dziś w kioskach, empikach i dobrych salonach prasowych. Kto masz już swój?