Na okładkę tego wydania zaprosiliśmy Macieja Stuhra, świetnego aktora filmowego i teatralnego, satyryka, stylowego mężczyznę. W rozmowie z Krzysztofem Kwiatkowskim opowiada o bilansie życia czterdziestolatka, bieganiu, głównej roli w serialu „Belfer”, który wchodzi właśnie na antenę telewizji NC+, i rodzinie. Do numeru zaprosiliśmy także specjalnego redaktora gościnnego. 

Dziennikarz i prezenter Olivier Janiak dzieli się z nami tajnymi adresami sklepów, opowiada, jakie konta na Instagramie go inspirują, gdzie jada podczas podróży po Polsce, a także jak radzi sobie ze stresem przed wystąpieniami publicznymi. Dział mody przygotował obszerną ściągę z trendów. Pokazujemy, jak interpretować na co dzień najnowsze tendencje z wybiegów i jak wyglądać stylowo niezależnie od tego, jaki typ mężczyzny się reprezentuje: eleganckiego dandysa, studenta college’u, rockowego hipstera, stylowego sportowca.

Do współpracy zaprosiliśmy także znanego blogera, eksperta od zegarków Tomasza Kiełtykę, który radzi, jak dobierać czasomierz odpowiedni do okazji, statusu społecznego
i stylu, oraz dziennikarza motoryzacyjnego Romana Popkiewicza. Czytelnicy dowiedzą się od niego, jakie modele samochodów są najlepszym zakupem w tym roku i jakimi będziemy jeździć w przyszłości.

Pokażcie nam jak czytacie ELLE Mana, wstawiając zdjęcie na Instagram i oznaczając je #elleman.