Nowy film Tarantino: o czym będzie?

Jest rok 1969, akcja rozgrywa się w Los Angeles. Przygasła gwiazda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego przyjaciel Cliff Booth (Brad Pitt) po dłuższej przerwie powracają do Miasta Aniołów, w którym próbują się odnaleźć. Od ich ostatniej wizyty w Hollywood wiele się zmieniło - wszystko za sprawą hippisowskiej kultury. Jak się okaże, sąsiadką Ricka jest bardzo znana aktorka - Sharon Tate. 

Tak w skrócie można opisać fabułę. Sam Tarantino przyznał, że nad scenariuszem pracował aż 5 lat. Film opowie prawdziwą historię morderstwa byłej żony Romana Polańskiego, która pod koniec lat 60-tych zostałą zamordowana przez bandę Charlesa Mansona.

„Once Upon A Time In Hollywood”: kiedy premiera?

Premiera kinowa zapowiedziana jest na dzień 50. rocznicy zabójstwa Sharon Tate - czyli na 9 sierpnia 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że światowa odsłona odbędzie się jednak podczas festiwalu w Cannes, 21 maja. 

Oprócz Leonardo DiCaprio i Brad Pitta’a w serialu wystąpią także Margot Robbie, Burt Reynolds, Kurt Russel, Al Pacino, Luke Perry, Tim Roth, czy Michael Madsen.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to koniecznie obejrzyjcie zwiastun „Once Upon A Time In Hollywood”, bo jest rewelacyjny!