Van pełen narzędzi to nic innego jak specjalnie dostosowany do potrzeb fanów majsterkowania Nissan NV300. Zaprezentowany podczas Brussels Motor Show 2019 w Belgii samochód został stworzony we współpracy z projektantami ze Studio Hardie. To, że pracował nad nim sztab specjalistów, widać na pierwszy rzut oka. Choć najlepsze czeka na nas dopiero, kiedy otworzą się jego tylne drzwi!

Nissan NV300 jako van pełen narzędzi

W środku zmodyfikowanego Nissana NV300 znajduje się bowiem kompleksowo wyposażony warsztat, pełen młotków, śrubokrętów, szlifierek, pił, wkrętarek, wiertarek i skrzynek z narzędzia. Na drzwiach vana rozmieszczono zaś podstawowe narzędzia remontowo-budowlane oraz dwa długie przedłużacze, które zasilą w prąd każde urządzanie, z którego zapragniesz nagle skorzystać. Dzięki tak wyposażonemu warsztatowi na kółkach meble i proste konstrukcje swojego projektu zbudujesz „od ręki” nawet tysiące kilometrów od domu. A przecież każdy zapalony rzemieślnik wie, że wena nie sługa i może dopaść cię w najmniej oczekiwanych okolicznościach!

Warsztat na kółkach w sprzedaży?

Jest tylko jeden problem. Jak zapowiada William Hardie, założyciel i designer ze Studia Hardie, koncepcyjny warsztat na kółkach nie wejdzie póki co do szerokiej sprzedaży. Ale czy dla zapalonego majsterkowicza to jakiś problem? Wystarczy kupić starego vana i przerobić go na podobny jeżdżący warsztat. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Inspiracji szukaj w filmie poniżej: