Projektanci Nike przy okazji kolejnego modelu butów Air Max 95 postanowili sięgnąć po klimat Dzikiego Zachodu. Jak przetłumaczyli go na nowy model butów? W snekaresach spod znaku „Wild West” znalazły się wstawki ze skóry, dżinsu oraz wzór Paisley, który ozdabiał już nie jedną suknię dam do towarzystwa z rasowego saloonu. A to wszystko zaledwie w jednym modelu Air Maxów!

Nowe Nike Air Maxy 95 "Wild West"

Na rzucie z góry na nowe Air Maxy 95 widzimy niebieski, dżinsowy płat materiału z niebieskimi pasami. Poniżej wszyto czerwony pasek ze wspomnianym wzorem Paisley. Białą podeszwę obszyto zaś zamszem w kolorze ciemnego beżu. Słynny swoosh, czyli  kultowe logo Nike, znalazło się zaś tym razem na pięcie (beż) oraz na podbiciu i na wkładce buta od środka (w czerwieni). I choć ten model buta nie epatuje znakiem rozpoznawczym Nike, to jednak nie trudno poznać, że forma „Wild West” wyszła właśnie spod rąk i igieł magików z fabryki Nike. My przynajmniej poznaliśmy!

Nowe Nike Air Max 95 fani Dzikiego Zachodu będą mogli założyć na nogi już 2 lutego 2019 roku. To właśnie wtedy buty mają mieć swoją oficjalną premierę. Czekacie?