Cavill przez dłuższy czas nie mógł się przebić w świecie filmu. Jednak gdy już mu się to udało, to podejmuje decyzje, które jeszcze na długo pozwolą mu pozostać na szczycie. Świat szerzej poznał go, gdy wcielił się w Supermana w filmie „Człowiek ze stali”. Później przyszło mu zagrać Geralta z Rivii w serialowej adaptacji serii Andrzeja Sapkowskiego. Pierwszy sezon mogliśmy oglądać na Netfliksie pod koniec zeszłego roku i można śmiało powiedzieć, że dziś Cavilla bardziej utożsamia się z Geraltem niż z Supermanem.

Na pewno wcielenie się w Geralta tylko przyczyniło się do rozsławienia nazwiska aktora. Obecnie jego konto na Instagramie obserwuje 12,5 mln osób, więc nie może on narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Jest dość aktywny na Instagramie, ale szczególną popularnością cieszy się jego najnowszy post. Na załączonym wideo widzimy, jak aktor... składa komputer przy romantycznych utworach Barry’ego White’a. Geekowskie poczynania Cavilla dotychczas obejrzało kilka milionów osób, a samych komentarzy pod wideo jest ponad 50 tys.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill) Lip 16, 2020 o 5:21 PDT

Akurat te obrazki nie dziwią, bowiem Cavill sam określa siebie jako gracza. To co w tym wszystkim jest interesujące, to fakt, że w przeciwieństwie do wielu hollywoodzkich gwiazd Brytyjczyk zdaje się normalnym facetem, który w wolnych chwilach ślęczy nad częściami do peceta albo czyta Reddita. Przypadek Keanu Reevesa pokazuje, że Internet najbardziej kocha skromnych aktorów, którzy poza występowaniem w filmach na co dzień niczym nie różnią się od zwykłych ludzi. Cavill zdaje się wygrywać Internet w podobny sposób.

ELLE MAN POLECA: Keanu Reeves to król kina akcji i Internetu. Oto 10 najlepszych filmów z jego udziałem

ZOBACZ: Netflix pochwalił się listą swoich najpopularniejszych filmów. Sporo zaskoczeń

CZYTAJ: HBO GO – najlepsze seriale w serwisie. „Rodzina Soprano”, „Gra o tron”, „Sukcesja” i inne [RANKING ELLE MAN]