Jedną z najważniejszych zasad twórców Runmageddonu czyli najpopularniejszego biegu z przeszkodami w Polsce jest stwierdzenie, że przeszkody są po to, by je pokonywać. Ci, którzy brali udział w tworzonych przez nich biegach, doskonale wiedzą o czym mowa. 

Teraz, gdy epidemia koronawirusa znacząco zmieniła naszą codzienność, to hasło nabiera zupełnie nowego znaczenia. Od początku ogłoszenia w Polsce pandemii, Runmageddon nie poprzestaje w swoich działaniach. Mimo iż obostrzenia stanu epidemicznego uniemożliwiają organizację ekstremalnych biegów z przeszkodami, to organizator nie poddaje się.

Kino dla motomaniaków

Teraz twórcy ogłosili, że startują z zupełnie nowym projektem. „Kino z charakterem”, bo o nim mowa, to propozycja dla fanów dobrych filmów, mocnych wrażeń, niesamowitej atmosfery i samochodów. Projekt kina samochodowego został stworzony na miarę obecnej sytuacji epidemicznej. Wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi odważnych, ambitnych, szukających wrażeń i chcących czerpać z życia jeszcze więcej. Kina zostaną zorganizowane w 6 rejonach Polski: we Wrocławiu, w Warszawie, w Krakowie, w Poznaniu, w Łodzi i na Śląsku. Więcej informacji na temat akcji dostępnych jest na stronie internetowej Runmageddonu

„Multipleks na kółkach to najlepsze filmy na wielkich ekranach, w sześciu polskich miastach i możliwość oglądania ich prosto z wygodnych, samochodowych foteli”- opowiada twórca biegów Runmageddon Jaro Bieniecki. „Tworząc „Kino z charakterem”, chcemy zapewnić nowe wrażenia, ale w bezpieczny sposób, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy w kontakcie z  organizacjami, które pomagają  nam w tym przedsięwzięciu. Dopracowujemy je szczegółowo, by wkrótce zaprosić  Polaków na nasze ekscytujące, filmowe seanse” – dodaje.