New Balance otwiera... pub dla biegaczy

"The Runaway" powstało w ramach kampanii “Everybody’s Race”, która ma pomóc biegaczom w przygotowaniach przed zbliżającym się wiosną maratonem sponsorowanym przez New Balance. Mieszczący się w Londynie przy ulicy Charing Cross pub jest jedynym, w którym przyjmuje się płatność za piwo w postaci przebiegniętych kilometrów. W lokalu na piętrze znajdziemy jednak także siłownię, gdzie można przetestować sprzęt sportowy New Balance'a. Jak więc widać: w "The Runaway"swoją nową mekkę odnajdą nie tylko piwosze ;-)

The Runaway: pub dla biegaczy

Projekt baru New Balance "The Runaway"powstał przy współpracy z popularną aplikacją Strava, która znana jest biegaczom i miłośnikom jazdy na rowerze. Akcja ma na celu zachęcenie i zwerbowanie jak największej liczby biegaczy do uczestniczenia w londyńskim maratonie. Aby wziąć udział w projekcie wystarczy pobrać aplikację, a następnie zarejestrować się na stronie www.therunawaypub.co.uk. Uczestnik otrzymuje następnie wirtualną kartę The Runaway, na której gromadzone są środki za pokonane dystanse.

Aby otrzymać jeden kufel piwa w barze "The Runaway" wystarczy przebiec 15 km. Dla maratończyków to przecież małe piwo! Ty też byś podołał wyzwaniu? Kufel zimnego piwa na mecie dla wielu powinien być niemałą motywacją!