Pachnąca koszula

Oczywiście klasyczny flakon z perfumami wydaje się być nieśmiertelny, ale rośnie popularność innych pachnących gadżetów. Z jednej strony perfumiarze starają się poszerzyć swój asortyment o świece, aromaty na poduszki, czy żele do kąpieli. Z drugiej – powstają całkiem nowe pachnące wynalazki.

Seksowna mgiełka

Kilka lat temu znane marki zaczęły wprowadzać pachnące mgiełki do ciała i włosów. Dużą część z tych produktów stanowiły zapachy kobiece (na przykład Chanel Chance), ale mężczyznom przypadły do gustu mgiełki marki Rituals – szczególnie Ritual of Oudh albo Ritual of Hammam z wiosennej kolekcji. Otulająca mgiełka pięknie pracuje we włosach i zostawia seksowny „zapachowy ogon”, gdy idziemy.

Dyskretny żel

Noszenie przy sobie ulubionych perfum jest niewygodne (niektóre flakony mają bardzo nietypowe kształty). O wiele łatwiej i dyskretniej mieć przy sobie żelową wersję ulubionego zapachu w małym flakonie wypełnionym pachnącym żelem. Zapachy żelowe zawierają mniej alkoholu, są trwalsze i nie powodują alergii. Smarujemy nimi nadgarstki i okolice szyi za uszami. To świetne rozwiązanie na wyjście po pracy. Nie wypada używać mocnych perfum do biura, ale zawsze mocna wzmocnić zapach wcierając go na koniec dnia. Warto poszukać takich mini wersji ulubionych zapachów.

Za kierownicą

Lubisz niszowe i bardzo męskie perfumy African Leather i Irish Leather marki Memo Paris? I chciałbyś je czuć także podczas jazdy samochodem? Dyfuzor zapachowy Memo nie dość, że dozuje kultowe perfumy to jeszcze wygląda elegancko i z klasą. Można je zamówić w Perfumerii Quality. Warto poszukać pięknych zapachów do samochodu, przecież spędzamy za kółkiem długie godziny i niekoniecznie musi nam w tym czasie towarzyszyć waniliowe drzewko zapachowe. Na rynku jest wiele fajnych rozwiązać samochodowych. Marka Via Aroma proponuje oparte na aromaterapeutycznych olejkach ekologiczne odświeżacze powietrza do auta. Dyfuzor umieszcza się w kratce wentylacyjnej, a on powoli dozuje naturalne olejki zakroplone do jego wnętrza. Zapachy można zmieniać w zależności od dnia i nastroju. A także potrzeby, bo jak wiemy olejki działają leczniczo. Też fajniej niż zapachowe drzewko. I każda kobieta, wsiadając do twojego auta, zauważy oryginalny piękny zapach. To po prostu sexy.

Pachnące spinki

Prawdziwie unikalnym rozwiązaniem jest męska biżuteria zapachowa – pachnące spinki do mankietów. Otwieramy je, zakraplamy kropelką perfum chłonny pad, który znajduje się w środku i zamykamy. Poprzez ażurowy wzór zapach uwalnia się subtelnie przez cały dzień przy najdelikatniejszym ruchu ręką. Do spinek można zakraplać nie tylko własne perfumy, czy mieszanki, ale także czyste olejki, które dodatkowo działają aromaterapeutycznie.

Jednym słowem – nasz świat może pachnieć dokładnie tak jak chcemy. Teraz zostało już tylko wybrać ulubione nuty.