MET Gala 2019 - kto się pojawił?

Jak co roku, największa zamieszanie wokół siebie podczas MET Gali zrobiły topowe amerykańskie celebrytki. Na czerwonym dywanie swoimi kreacjami zachwycały (lub po prostu zadziwiały) takie gwiazdy jak Kim Kadashian, Cardi B, Miley Cyrus, Celien Dione czy Lady Gaga, która pojawiła się na imprezie w ogromnej różowej sukni z trenem, spod której co chwilę wydobywała kolejne warstwy. W sumie było och cztery i na końcu topowa gwiazda muzyki pop stała na różowym dywanie w samej bieliźnie. Pozostałe celebrytki nie były aż tak odważne w swoich wyborach, choć musimy przyznać, że sporo z nich – jak choćby Emily Ratajkowski – pokazały naprawdę dużo ciała!

MET Gala 2019 - najlepsze męskie stylizacje

Naszej uwadze nie mogły jednak umknąć także stylizacje panów, którzy pojawili się na wydarzeniu. Choć w większości przypadków ciężko tu mówić o klasycznie eleganckich outfitach. Na uniwersalną i ponadczasową czerń postawili m.in. Shawn Mendes, Michael B Jordan, zanany z serialu „Ochroniarz“ Richard Madden, Kanye West, Frank Ocean i tegoroczny zdobywca Oscara - Rami Malek. W czerni pojawił się też Harry Styles, nowy ambasador marki Gucci, choć jego outfit ciężko nazwać klasycznie męskim.

Na zestawy, którym znacznie bliżej było tematu przewodniego wystawy postawili zaś m.in. Benedict Cumberbatch (biały garnitur od Labassy Woolfe), Dapper Dan, Tommy Hillfiger, Ezra Miller, Joe Jonas i Jared Leto, który nie dość, że pojawił się na gali w czerwonej sukni z perłowymi łańcuchami (!), to jeszcze na podręczne akcesorium wybrał sobie... naturalniej wielkości odlew własnej głowy! Było nie tylko kampowo, ale też nieco przerażająco…

MET Gala 2019 - król wieczoru

Królem wieczoru po raz kolejny okazał się za to prezenter i aktor Billy Porter, którego możecie pamiętać z tegorocznych Oscarów z racji na pompatyczną, czarną suknie, którą założył. Tym razem było niemniej spektakularnie. Gwiazdor wjechał na różowy dywan przed muzeum na specjalnie przygotowanej lektyce, niesionej przeze sześciu atletycznych mężczyzn, po czym zaprezentował fotoreporterom strój nawiązujący do prawdziwego, staroegipskiego feniksa. Tyle złota na sobie na raz nie powstydziłaby się sama Elizabeth Taylor. A to już kamp w najczystszej postaci!

Zdjęcia męskich stylizacji na MET Gala 2019 znajdziesz w naszej GALERII--->