Bal Fundacji TVN 2019 to najważniejsze wydarzenie towarzyskie roku. Gwiazdy wybierają na tę okazję wspaniałe kreacje. Panie stawiają na suknie od Macieja Zienia, Łukasza Jemioła, Dawida Wolińskiego, Bohoboco, Laurelle, duetu MMC czy Paprocki&Brzozowski. Panowie mają nieco bardziej ograniczony wybór. Rzadko który polski projektant szyje bowiem fraki czy balowe surduty dla panów. Mimo to na czerwonym dywanie przed wejściem do Hali Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu w piątek mogliśmy oglądać prawdziwy pochód dżentelmenów!

BAL TVN 209 - najlepsze męskie stylizacje

Większość męskich gości Balu Fundacji TVN 2019 postawiło na uniwersalną klasykę. Panowe, zgodnie z wieczorowym kodem black-tie, prezentowali na sobie głównie czarne garnitury zestawione z białymi koszulami i ciemnymi muszkami czy kolorowymi krawatami. W takich zestawieniach najlepiej wyglądali Łukasz Jemioł, Andrzej Wrona, Dawid Woliński, Olivier Janiak i Przemek Kossakowksi (ci ostatni z racji na awersję do muszek zaprezentowali nonszalancko rozpięte koszule.) Część panów zamiast czarnej marynarki wybrała tę białą. Na rozwiązania takie zdecydowali się Rinke Rooyens i Mateusz Hładki. I to właśnie białe marynarki uznajemy za najbardziej stylowy wybór na okoliczność piątkowego balu!

BAL TVN 209 - nie tylko klasyka

Białe czy czarne marynarki to jednak wciąż swoista balowa klasyka. Na Balu Fundacji TVN 2019 nie brakowało jednak także co odważniejszych gości, którzy pozwolili sobie na wariacje na temat wieczorowego looku balowego. Adrian Mielnik pojawił się w czerwieni, Hubert Urbański – w pięknej, atłasowej marynarce w kolorze głębokiego granatu, a Cezary Pazura, Nick Sinclair i nowy partner Lary Gessler – w błyszczących, metalicznych szarościach i połyskującym srebrze. Ten ostatni pokazał się nawet w mało balowym ale jakże efektownym kapeluszu! Na tym tle świetnie wypadł też Marcin Tyszka, który postawił na fioletową koszulę, wzorzyste spodnie, marynarkę w kolorze śliwkowym i długi szal oraz Michał Piróg, który wybrał dla siebie granatowy, trzyczęściowy garnitur z podszewką w oryginalnym kolorze fuksji. Nic dziwnego, że Michał trafił w zeszłym roku na listę najbardziej stylowych facetów!

Nie mamy wątpliwości, że podczas piątkowego balu gwiazdorzy topowych produkcji TVN po raz kolejny udowodnili, że klasyka niejedno ma imię. I że nawet w modzie męskiej daleko posunięta wariacja nie musi oznaczać śmieszności. Jeśli od tej pory tak ma wyglądać balowa moda męska, to na imprezach tego typu chcemy się bawić przez cały rok!

Zdjęcia najbardziej stylowych mężczyzn na tegorocznym Balu Fundacji TVN 2019 znajdziesz w naszej GALERII>>>