Dziś w nocy poznaliśmy laureatów kolejnych prestiżowych nagród. Kto triumfował na 25. gali SAG Awards, czyli Nagród Gildii Aktorów Ekranowych, które rokrocznie przyznawane są w kategoriach zarówno filmowych, jak i telewizyjnych? Statuetki SAG Awards 2019 otrzymali w tym roku  m.in. Rami Malek, Emily Blunt, Mahershala Ali oraz Sandra Oh. Zaskoczeniem były zwycięstwo "Czarnej pantery" w kategorii "Outstanding Performance by a Cast in a Motion Picture". Nikogo nie zaskoczyła zaś statuetka dla Glenn Close, która po raz kolejny została nagrodzona za swoją rolę w filmie „Żona”. Tak samo jak wyróżnienie dla Ramiego Maleka za jego głośną rolę w "Bohemian Rhapsody". Dziękując za wyróżnienie ze sceny po raz kolejny dedykował nagrodę Freddie'emu Mercury'emu, w którego wcielił się w filmie.

Najlepsze męskie stylizacje na SAG Awards 2019

Poza samą galą dziś całe Hollywood mówi tez o tym, co działo się przed nią na czerwonym (a dokładnie: złotym) dywanie. A tam – jak to w przypadku takich gal bywa – prawdziwy pokaz mody. Naszą szczególną uwagę zwróciły męskie, wieczorowe outfity Ricky’ego Martina, Ramiego Maleka, Timothee Chalameta, Dave’a Franco i Johna Krasinksiego.

Kto jeszcze dał czadu na czerwonym dywanie podczas gali SAG Awards 2019? Kim jeszcze warto się inspirować na końcówce tegorocznego karnawału? Zajrzyjcie do naszej GALERII i wybierzcie dla siebie to, co najlepsze!