Świat w zasięgu kliknięcia

Możliwość instalacji prostych aplikacji na naszych smartfonach zupełnie zmieniła sposób w jaki korzystamy z telefonów. Od kilku lat te urządzenia przestały spełniać rolę komunikatora ze znajomymi, a stały się wielozdaniowymi kombajnami, które ułatwiają nam spełnianie codziennych obowiązków i dostarczają masę rozrywki. Wraz z rozwojem rynku aplikacji, pojawiły się kolejne platformy, które umożliwiały ich pobranie. Zauważalnym trendem jest zwracanie się użytkowników w stronę platform dedykowanych ich modelom smartfonów, które przykładają większą wagę do bezpieczeństwa danych użytkowników i gwarantują dopasowanie aplikacji do konkretnych modeli. Jedną z takich platform jest Huawei AppGallery, która została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych chińskiego producenta. 

Huawei AppGallery –  czym wyróżnia się platforma?

Jak podkreślają twórcy AppGallery, platforma przewyższa konkurencję na kilku płaszczyznach. Jednym z priorytetów twórców sklepu jest bezpieczeństwo użytkowników. Wszystkie aplikacje na platformie mają pochodzić z pewnych źródeł, a dane osobowe użytkowników będę chronione najnowszymi technologiami. Takie rozwiązanie jest skutkiem wielu problemów dużych platform, które często powodują wypłynięcie do sieci wrażliwych danych osobowych. AppGallery ma też promować najlepsze programy i ich twórców. Spowoduje to, że korzystanie z platformy będzie jest prostsze, a użytkownicy będą mieli ułatwiony dostęp do najlepszych aplikacji. Jednak to nie wszystko, co oferuje marka Huawei dla właścicieli urządzeń mobilnych marki. W sklepie regularnie pojawiają się aplikacje, których ściągnięcie łączy się z otrzymaniem zniżek, bonusów i voucherów. W ten sposób można ściągnąć program i natychmiastowo przetestować go na bardzo promocyjnych warunkach.

Najlepsze promocje w AppGallery w lipcu 2020

Na co zwrócić uwagę w tym miesiącu w AppGallery? Naszą uwagę jako miłośników dobrej muzyki przede wszystkim przykuła promocja związana z pobraniem aplikacji Empik Music. Po zainstalowaniu a smartfonie użytkownicy otrzymują 90 dni darmowego dostępu do ulubionych utworów. Fanom sprawnego poruszania się po mięście z pewnością przypadną do gustu także promocje dotyczące aplikacji Traficar i iTaxi. W przypadku pierwszej z nich  użytkownicy otrzymają 50 zł na pierwszy przejazd oraz 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki huawei.pl, a druga wiąże się z otrzymaniem 50% zniżki na przejazd, przy czym wartość zniżki nie może przekroczyć 10 zł. Jest też coś dla tych, którzy cenią sobie wiatr we włosach – instalacja Hop.City, czyli aplikacji do wypożyczania skuterów, skutkuje prezentem w postaci 20 minut darmowej jazdy.

CZYTAJ TEŻ: Lista najbogatszych ludzi świata. Elon Musk ściga Marka Zuckerberga i Billa Gatesa

ZOBACZ: iPhone 12: smartfon od Apple może być bez ładowarki i słuchawek w zestawie

ELLE MAN POLECA: Microsoft zamyka niemal wszystkie swoje sklepy. Inne firmy pójdą tą drogą?