Amazon ogłasza tysiące okazji na Black Week. Na klientów czekają najlepsze i najpopularniejsze produkty w atrakcyjnych cenach – urządzeń Amazon Echo i Kindle, a także urządzenia elektroniczne Xiaomi, Microsoft, Sony, Bose i Jabra. W ofercie są także niezbędne artykuły do domu i kuchni marek Philips, Bosch, Electrolux, Bissel, Krups, Tefal, Gerlach i Zelmer, a także odzież LEVI’s, VANs, Armani Exchange i Desigual. Ponadto, przez cały Black Week klienci znajdą tysiące okazji niezależnych partnerów handlowych Amazon – w większości małych i średnich firm.

Black Friday w Amazon – gdzie i kiedy robić zakupy?

Black Week potrwa do 29 listopada (lub do wyczerpania zapasów). Z okazji można skorzystać na stronie amazon.pl/blackfriday i w aplikacji Amazon. Co ciekawe, większość produktów kupionych między 1 października a 31 grudnia 2021 r. można zwrócić do 31 stycznia 2022 r.

Black Friday w Amazon - na co warto zwrócić uwagę?

Nowy czytnik Amazon Kindle

W ostatnich latach czytniki e-booków pobiły serca wielu miłośników czytania. Trudno się dziwić. Te sprytne niewielkie urządzenia nie tylko umożliwiają czytanie kilku książek na zmianę bez konieczności noszenia ich ze sobą, ale też dają kilka bardzo ciekawych funkcji podnoszących wygodę w trakcie czytania. Jedną z nich z pewnością jest możliwość edycji wielkości i kształtu czcionki. Dla wielu czytelników nie bez znaczenia jest też funkcja podświetlania ekranu, która umożliwia czytanie przy niewielkim świetle. W przypadku czytnika Kindle na uwagę zasługuje z pewnością bateria, która pozwala cieszyć się wieloma dniami lektury na jednym ładowaniu, a także wyświetlacz o rozdzielczości 167 ppi, który pozwala na czytanie jak z prawdziwego papieru.

Smartfon Oneplus 9 5G 

Współcześnie smartfony spełniają coraz ważniejszą rolę w naszym codziennym życiu. Dla wielu z nas są już nie tylko urządzeniem do komunikacji, ale też podstawowym narzędziem pracy i platformą do rozrywki. Właśnie dlatego wybierając swój kolejny smartfon, warto zwrócić uwagę na jego uniwersalność. W tej kategorii świetnie wypada model Oneplus 9 5G, który nie tylko oferuje doskonały aparat fotograficzny stworzony wspólnie z marką Hasselblad, ale też został wyposażony w potężny procesor Snapdragon 888. 

Urządzenie głosowe Echo 4

W czasach, gdy nasze domy stają się coraz bardziej „smart", dobry domowy głośnik i asystent głosowy to jedno z najbardziej przydatnych urządzeń. Z pomocą tego niepozornie wyglądającego gadżetu możecie nie tylko sterować obsługą wielu domowych urządzeń podłączonych do sieci WiFi, ale też korzystać z niezbędnych funkcji w czasie domowego gotowania takich jak minutnik czy stoper. Co najważniejsze, polecenia urządzeniu można wydawać głosowo i to z odległości kilku metrów. W ten sposób nie tylko możemy obsługiwać go z innej części pokoju, ale też nie potrzebujemy do tego rąk. Echo 4, dzięki połączeniu z asystentem Alexą, świetnie poradzi sobie także z włączeniem odpowiedniej muzyki, a nawet odpowiedzią na proste pytania. 

Zegarek sportowy Polar Ignite GPS

Jeśli jesteście miłośnikami elektronicznych gadżetów i jednocześnie nie wyobrażacie sobie dnia bez konkretnej dawki aktywności sportowej to z pewnością wiecie, że odpowiedni zegarek sportowy jest niezbędnym akcesorium. Urządzenie to szczególnie przydaje się, gdy chcecie zadbać o swoją formę i potrzebujecie konkretnych informacji dotyczących waszego treningu. Tego typu zegarki nie tylko z wysoką dokładnością zbierają informacje na temat pokonanego przez nas dystansu, ale też potrafią przełożyć wykonany trening na liczbę spalonych kalorii. Duża zaletą modelu Polar Ignite GPS jest możliwość analizowania swojego snu. Wystarczy nie zdejmować zegarka na noc, a rano dostaniemy pełną informację na temat naszego odpoczynku w nocy. 

 

Słuchawki bezprzewodowe Philips A4216BK/00 

Jeśli mielibyśmy ustawić biurowe gadżety w kolejności od najbardziej niezbędnych, to dobre słuchawki bezprzewodowe z pewnością znalazłby się na szycie listy. Szczególnie w czasach, gdy obowiązki służbowe dzielimy pomiędzy te spełniane w głośnej otwartej przestrzeni i te, które wykonujemy w mieszkaniu pełnym innych domowników. Wybierając słuchawki warto zwrócić uwagę nie tylko na ich parametry dźwiękowe, ale też materiały i wykończenie. Nie bez znaczenia będzie też pojemność baterii, która wpłynie na wygodę użytkowania. Model Philips A4216BK/00 oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Z jednej strony słuchawki te wyposażono w 40-milimetrowe neodymowe przetworniki, które zapewniają solidne basy, a z drugiej posiadają one certyfikat IP55, który daje gwarancje, że urządzenie wytrzyma kontakty z pyłem i wodą.