Simone Susinna dołączył do obsady „365 dni". Kiedy premiera filmu? 

Netflix zajmie się ekranizacją kolejnych części bestsellerowej powieści erotycznej „365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. Produkcja ma pojawić się na popularnej platformie streamingowej w 2022 roku – na razie jeszcze jednak nie podano konkretnej daty. W obsadzie filmu ponownie zobaczymy największe gwiazdy pierwszej serii erotycznej trylogii, czyli Annę-Marię Sieklucką, Michele Morrone czy Nataszę Urbańską. Poza tym na ekranie zobaczymy nowe twarze, m.in. pochodzącego z Włoch Simone Susinna, który zdążył już wzbudzić spore zainteresowanie swoją osobą. Dlatego stwierdziliśmy, że warto przyjrzeć mu się bliżej. 

Simone Susinna – kogo zagra w „365 dni"?

Choć konkretna data premiery drugiej i trzeciej części „365 dni" nie jest jeszcze znana, to wiadomo, co wydarzy się w kontynuacji hitowej produkcji. W życiu głównych bohaterów, a więc Laury i Massimo pojawi się tajemniczy mężczyzna o imieniu Nacho, w którego wcieli się Simone Susinna. Czy uda mu się zdobyć serce pięknej Polki?

„Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie" – czytamy w zapowiedzi. 

Przypomnijmy, że pierwsza część „365 dni", mimo sześciu nominacji do Złotej Maliny, trafiła na Netfliksa i nieoczekiwanie stała się hitem w wielu krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. 

Simone Susinna – wiek, wzrost, kariera

Simone Susinna urodził się 14 listopada 1993 roku w Linari we Włoszech – to oznacza, że w 2022 skończy 29 lat. Filmowy Nacho – jak na modela przystało – jest wysokim mężczyzną. Mierzy 188 cm wzrostu. Przygodę z modelingiem rozpoczął w wieku 18 lat, kiedy z rodzinnego miasta przeniósł się do Mediolanu. Miał przyjemność wziąć udział w pokazie mody Armaniego, czyli niekwestionowanej ikony mody. Sławę i uwielbienie włoskich fanów przyniósł mu udział w programie typu reality show „The Island Of The Famous", w którym uczestnicy trafiają na bezludną wyspę. 

Simone Susinna – dziewczyna

28-letni Susinna nie mówi zbyt wiele na temat swojego życia uczuciowego. Dlatego nie do końca wiadomo, czy nowy gwiazdor „365 dni" znalazł już swoją miłość. W przeszłości spotykał się m.in. z wenezuelską modelką Marianą Rodriguez. 

W swoim czasie w mediach krążyła także informacja, że Simone jest gejem. Oliwy do ognia dodał sam zainteresowany publikując na Instagramie wspólne zdjęcia ze swoim kolegą z planu, Michele Morrone, na którym się obejmują i są bez koszulek. Jak można było przypuszczać, zamieszczona w sieci fotografia – opatrzona opisem „Jestem kłamcą" – wywołała lawinę komentarzy. Sprawę po kilku dniach postanowił skomentować filmowy Massimo, który nie spodziewał takiego szumu medialnego wokół swojej osoby. 

„Jesteśmy jak bracia, kręcimy razem film. Ale to było tylko zdjęcie, nic więcej. Przy okazji – jestem niesamowicie wielkim sojusznikiem społeczności LGBT, ale to było tylko zwykłe zdjęcie, nie „wyoutowałem się". Dyskutowano też o podpisie fotki „jestem kłamcą", ale jestem aktorem czyli poniekąd „kłamcą", stąd taki podpis" – wyznał Morrone. 

Simone Susinna – Instagram, TikTok

Konto Simone Susinna na Instagramie to @susinnasimone. Włoski aktor i model do tej pory zgromadził ponad 630 tys. followersów. Możemy się jednak spodziewać, że liczba ta będzie stale rosła. Szczególnie w okolicach daty premiery filmu. Simone z kolei próżno szukać na TikToku, czyli najpopularniejszej aplikacji minionego roku. Znajdziemy tam jedynie fanowskie profile. 

Może Cię zainteresować także: