E-sport wymaga poświęceń

Wbrew powszechnemu przekonaniu e-sport wymaga od profesjonalnych graczy nie lada poświęcenia. Są oni zmuszeni nie tylko do wielogodzinnych treningów, ale też poświęcania odpowiedniej uwagi kwestiom taktyki, przygotowania fizycznego, a nawet regeneracji. Na najwyższym poziomie rozgrywek o zwycięstwie lub porażce mogą decydować ułamki sekund, dlatego tak ważne jest utrzymanie pełnego skupienia w trakcie całego meczu. Właśnie w tym celu powstały suplementy TRIGGY. 

Czym jest TRIGGY?

Wedle producentów TRIGGY jest nową marką suplementów diety, które powstały z myślą o amatorach komputerowych rozgrywek i profesjonalnych e-sportowcach. Wszystkie suplementy marki sprzedawane są w formie proszku, który należy wymieszać z wodą i wypić przed lub w trakcie rozgrywki. Już 400 ml napoju ma podnosić koncentracje i skupienie przez okres 3-4 godzin. Ogromną zaletą suplementów TRIGGY ma być skład pozbawiony sztucznych barwników i słodzików. Dodatkowo w porównaniu z konkurencją, składniki aktywne w TRIGGY mają uwalniać się stopniowo, co minimalizuje niepożądane skoki energii. 

Producenci podkreślają, że posiadają certyfikat czystej etykiety (Clean Label Formula – CLF), co oznacza wyselekcjonowany z największą starannością skład zgodny z ideą Clean Label. Produkty nie zawierają konserwantów, wypełniaczy, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, a także barwników, takich jak sacharynianu sodu, aspartamu i acesulfanu. Suplementy będą dostępne w czterech smakach: truskawkowym, grejpfrutowym, tropikalnym i o smaku opuncji.