Gwiazdy czytają audiobook „sexedpl"

W wersji audio poradnika „sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”, poza Maciejem Musiałem, usłyszymy też głosy innych polskich gwiazd: Mateusza Banasiuka, Aleksandry Domańskiej, Mateusza Kościukiewicza, Antka Królikowskiego, Michaliny Olszańskiej, Anny Próchniak, Małgorzaty Sochy, Marty Wągrockiej, Zofii Wichłacz i Michała Żebrowskiego. Nie zabraknie także głosu samej Anji, która - tak jak w książce - będzie zadawała pytania. A co o nowej wersji swojej książki mówi sama modelka?

 - Wraz z zaproszonymi gośćmi postanowiliśmy zrobić kolejny krok w budowaniu świadomości seksulanej wśród polskiej młodzieży. I nie tylko. Już dziś oddaję w Wasze ręce audiobook „sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Pracowało nad nim wiele osób, którym chcę podziękować z całego serca. Cieszę się, że jest coraz więcej tych, którzy jeszcze głośniej chcą rozmawiać o cielesności, seksualności i wszystkim, co się z tym łączy - mówi o audiobooku Anja Rubik.

#sexedpl - edukacyjna akcja roku

Cały projekt został pomyślany tak, by był osiągalny i dostępny dla jak największego grona odbiorców – stąd możliwość pobrania go w postaci pliku MP3 i zakupu płyty CD. Dodatkowo, wersja audio, została wzbogacona o rozdział dedykowany rodzicom, szczególnie tym, którzy mają wątpliwość, jak rozmawiać z dziećmi na TEN temat.

Audiobook „sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” jest kontynuacją ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej #sexedpl zainicjowanej przez modelkę w 2017 roku. Siła i oddźwięk akcji zaskoczyła samą pomysłodawczynię.

- To było ponad 10 000 000 kliknięć w Internecie. Dostałam też setki listów. Usłyszałam historie nastolatków, którzy wreszcie poczuli, że mogą powiedzieć rodzicom, że są gejami, kobiet, które zdobyły się na odwagę, aby opuścić agresywnego partnera, i rodzin, które zaczęły rozmawiać na temat seksu. Dzień po wyemitowaniu filmu zachęcającego do zrobienia testu na wirusa HIV, laboratoria pełne były ludzi - mówi dumnie Anja Rubik.

Gdzie kupić audiobook „sexedpl"?

Audiobook „sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” jest już dostępny w sprzedaży na Empik.com, empik.go oraz Virtualo.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że temat edukacji seksualnej jest coraz chętniej poruszany nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Serial „Sex Education”, wyprodukowany przez Netflix, okazał się spektakularnym sukcesem na całym świecie. Kto wie, może już niebawem Polacy doczekają się ekranizacji poradnika polskiej top modelki? W końcu już ponad 1 200 000 osób obejrzało cykl „sexedpl Room” na YouTube, który Anja Rubik wyprodukowała we współpracy z największą na świecie platformą streamingową.

Naszym zdaniem audiobook „sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” to idealny prezent z  okazji Dnia Singla. Jeśli nie ma ci go kto podarować, to może – jak prawdziwego singla przystało – powinieneś sprawić go sobie sam? ;-)