Muniek Staszczyk w nowej wersji utworu „Co to za miejsce?” 

Na zeszłorocznym wydanym przez Alkopoligamia.com albumie „Albo Inaczej 2” pojawili się m.in. Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła czy Daria Zawiało, którzy na nowo zinterpretowali nagrania kanonu polskiego rapu z repertuaru Paktofoniki, WWO, Fisza i wielu innych. Wcześniej w projekcie brali udział choćby Ewa Bem, Krystyna Prońko czy Zbigniew Wodecki. Tym razem, w rockowej wersji, usłyszymy frontmana T.Love - Muńka Staszczyka śpiewającego wersy poznańskiego rapera donGURALesko.

Autorem teledysku do nowej wersji piosenki „Co to za miejsce?” jest nominowany do Oscara Tomasz Bagiński. - Czarna Polana od początku była projektem, która ma na celu łączyć ludzi z bardzo różnych światów – komentuje Bagiński. Po czym dodaje: - Dla mnie jest to tak naprawdę miejsce dialogu, gdzie spotykają się ludzie o różnej wrażliwości, o różnych wartościach, a na Czarnej Polanie są w stanie usiąść i ze sobą porozmawiać, kooperować. Dlatego już drugi rok z rzędu łączymy artystów z różnych dziedzin i próbujemy stworzyć coś zupełnie nowego.

„Czarna Polana” - na czym polega projekt?

„Czarna Polana” to jednak nie tylko sfera muzyczna i wizualna. W tym roku projekt ma o wiele szerszy zakres, a jego idea rozszerza się także na kolekcję ubrań polskiej marki UEG. Michał Łojewski, projektant i założyciel UEG, przygotował limitowaną kolekcję ubrań inspirowanych naturą. Jej design nawiązuje do struktury spękanego węgla drzewnego, którym filtrowana jest Żubrówka Czarna.

Na zakończenie projektu "Czarna Polana" planowane jest otwarcie Showroomu w centrum Warszawy przy współpracy z grupą mediową Newonce. Na miejscu będzie można zobaczyć kolekcję UEG, teledysk, spotkać się z twórcami oraz osobiście sprawdzić, co zainspirowało twórców do zaangażowania się w projekt.

Nową wersję piosenki  „Co to za miejsce?” donGURALesko i teledysk do utworu obejrzycie poniżej: