Głównym motywem kolekcji TommyXLewis na obecny sezon została lojalność, zainspirowana tatuażem „Loyalty” na przedramieniu Hamiltona. Hasło to niczym drogowskaz określa, czym w dzisiejszych czasach powinna być moda: podkreśleniem kim naprawdę jesteś, wiernością wobec wyznawanych wartości i odpowiedzialnością za ekologiczną przyszłość. To w ich stronę biuro projektowe Tommy’ego i Lewisa pokierowało kolekcję i pokaz na wiosnę i lato 2020.

Tommy Hilfiger wiosna/lato 2020: TOMMYNOW

W nowym, wiosenno-letnim sezonie cykl TOMMYNOW, w ramach którego projektant współpracuje ze znanymi postaciami świata pop-kultury, powraca do korzeni i najważniejszych dla marki wartości. Dlatego też podczas pokazu w ojczyźnie brytyjskiego kierowcy, Hilfiger i Hamilton odsłonili swoją najbardziej przyjazną środowisku kolekcję TommyXLewis w historii. Ponad 75% jej elementów wykorzystuje ekologiczne materiały, takie jak w pełni organiczna bawełna, tworzywa z recyklingu, zamienniki puchu oraz dżins farbowany metodami o niskim wpływie na przyrodę. Założenie to jest o tyle ważne dla Hamiltona, że sam jest wielkim orędownikiem walki o środowisko naturalne, co wyraża się choćby w jego ściśle wegańskiej diecie. 

Tommy Hilfiger wiosna/lato 2020: kolekcja kapsułowa z H.E.R.

Kolekcja TommyXLewis wiosna i lato 2020 jest połączeniem wieloletniego doświadczenia marki TOMMY HILFIGER w modzie męskiej ze streetwearowym stylem Lewisa Hamiltona. Militarne błękity i zielenie przeplatają się w niej z neutralnymi beżami i neonowymi akcentami. Zaskakująca kolekcja kapsułowa, przygotowana przez laureatkę Grammy – wokalistkę H.E.R. – to zaś nic innego jak tylko własnoręcznie rysowane przez artystkę napisy i cytaty na 12 wyjątkowych projektach.

ZOBACZ: Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton tworzą czwartą wspólną kolekcję. Co w niej znajdziesz?

Linia HILFIGER COLLECTION pozostaje wierna swojemu dziedzictwu, choć oczywiście nieustannie aktualizuje swój styl. Nowa kolekcja dodaje zaskakujące akcenty i wyraziste kroje do projektów nawiązujących do bogatych archiwów marki. Z okazji jej 35-lecia, słynna flaga Hilfigera występuje na ubraniach i akcesoriach pod wieloma postaciami: jako wzór po całości, nadruki ton w ton, a także w formie haftowanych motywów, inspirowanych sztabkami złota.

Tommy Hilfiger wiosna/lato 2020: sylwetki męskie

Lojalność wobec najważniejszych wartości przejawia się w różnorodności i otwartości, których pokaz TOMMYNOW 2020 miał być wyrazem. Zaprezentowana w Londynie kolekcja miała za cel wdrożenie filozofii „stylu dla wszystkich”. W związku z tym ubrania z linii TommyXLewis i TommyXLewisXH.E.R. dostępne będą w rozszerzonej gamie rozmiarów, obejmującej wszystkie typy sylwetek. Czy któryś z modeli będzie pasował na twoją? Męskie sylwetki z kolekcji TommyXLewis na wiosnę i lato 2020 znajdziesz w naszej GALERII>>>