W trzecim dniu Paris Fashion Week 2020 Louis Vuitton zaprezentowało swoje najnowsze sezonowe oferty na wybiegu z przykuwającą oko surrealistyczną scenografią stworzoną przez PLAYLAB, INC. Pisaliśmy wcześniej, że Abloh już przy wczesnojesiennej kolekcji Off-White skupił się bardziej na odzieży w stylu biurowym. Podobnie eleganckie sylwetki dało się zauważyć podczas paryskiego pokazu LV, ale wydaje się, że tym razem udało się mu nawet jeszcze lepiej zachować równowagę między odzieżą uliczną a high fashion.

ZOBACZ TEŻ: Moda męska: Off-White na sezon jesień/zima 2020/2021 [GALERIA]

Zaprezentowane ubrania utrzymane są w odpowiedniej dla sezonu palecie kolorów –mahoniowym brązie, czerni i szarości. Na tym rzecz jasna Abloh nie poprzestał, bo znajdziemy też warianty z przewiewnym odcieniem błękitu czy jaskrawym różem. Niektóre stroje zostały ozdobione logo LV odtworzonym w formie chmury. Da się też zauważyć wymyślne wzory, co w ciekawy sposób odbija się od konwencji formalnego stroju.

Wśród wyróżniających się elementów były oczywiście koszule i marynarki, które zawierają falbany i wycięte panele, a także długie płaszcze z efektami gradientu. Kapitalne wrażenie robią także spodnie, wśród których mamy plisowane pary w różnych opcjach. W przypadku akcesoriów dominowały rzecz jasna torby o różnych rozmiarach w odcieniach czerni, brązu, ale też bieli i błękitu. Eleganckie buty wizytowe, loafersy i skórzane sneakersy z monogramem - oddające hołd Air Jordanom 3 - również były znaczącą częścią kolekcji Abloha.

Co by nie mówić, projektant daje radę ciągnąć dwie marki jednocześnie, nie tracąc przy tym na kreatywności.