Supreme zdaje się nie próżnować pomimo trudnych czasów. Jeszcze w zeszłym tygodniu marka pokazała światu kolekcję z Rammellzee, a teraz możemy podziwiać kolejną kolaborację. Tym razem wraz z Timberlandem przygotowała zestaw butów i ciuchów odpowiednio dopasowanych charakterem do wiosennej pogody.

Główną częścią kolaboracji są nowe wersje butów Euro Hiker Low. Wykonano je z lakierowanej skóry, którą zabarwiono w trzech odcieniach: czerwony, czarnym i żółtym. Obuwie posiada czarną podeszwę powstałą z gumy z recyklingu. Marki postawiły na dość subtelny branding, bowiem logo Timberland wtłoczono w skórę, zaś nazwę Supreme wszyto powyżej. Trzeba przyznać, że ten połyskowy charakter butów robi ciekawe wrażenie.

ZOBACZ TEŻ: Timberland wprowadza nową technologię i ratuje planetę. Weź udział w konkursie i rób to z nimi!

W kolekcji znajdziemy także bluzy w czterech kolorach: czerwonym, czarnym, kremowym i oliwkowym. Znajdziemy na nich haft z marką Timberland i słowa „Wind, Water, Earth and Sky”. Ten sam napis widzimy na czapkach w 6 odcieniach: czerwonym, czarnym, granatowym, żółtym, białym i zielonym.

Wiosenna kolekcja Supreme x Timberland będzie miała w zrozumiały sposób swoją premierę wyłącznie online w czwartek 26 marca. Warto dodać, że przy zamówieniu przekraczającym 150 dolarów wysyłka będzie darmowa. Na tę chwilę trudno powiedzieć, czy ludzie będą mieli okazję nawet włożyć te ciuchy i wyjść na zewnątrz, ale miejmy nadzieję, że koronawirus odpuści za jakiś czas.