Kolekcja obejmuje odzież męską, damską i po raz pierwszy dziecięcą. Jak czytamy w komunikacie prasowym, nowy drop SRPLS jest inspirowany „wizualnym językiem buntu i kontrkultury” i ma na celu dostarczyć „neutralne płótno dla indywidualnego stylu”. I faktycznie ta buntownicza strona jest zauważalna w nowych ubraniach.

Dominującymi kolorami nowego asortymentu u panów są khaki i granat. Znajdziemy w nim kilka jednoczęściowych kombinezonów, w tym denimowy zestaw. W przypadku odzieży wierzchniej lekkie kamizelki oferowane są wraz z cięższymi częściami, takimi jak obszytą  sztucznym futrem oversizową parką i kurtką z wysokim kołnierzykiem. Tymczasem skąpane w brązach t-shirty stanowią klasyczną opcję do łączenia ze spodniami cargo i ciężkimi butami wojskowymi. Z kolei granatowy pulower i beanie poszerzają ziemistą paletę. Wszystko to rzecz jasna jest odpowiednio wpisane w militarny styl całości.

ZOBACZ TEŻ: Moda męska: Balenciaga na sezon wiosna/lato 2020 [GALERIA]

Ceny ubrań Zara SRPLS są mocno zróżnicowane. Przykładowo za parkę zapłacimy 949 zł, za spodnie moro 299 zł, za dżinsowy kombinezon 399 zł, za ciężkie buty 459 zł, a za kamizelkę 249 zł. Jak to wszystko się prezentuje możecie zobaczyć w naszej galerii.