Pokazy mody nieczęsto odbywają się w tak zapierających dech w piersiach lokalizacjach, jak miało to miejsce w przypadku kolekcji Jacquemusa o nazwie „Le Coup De Soleil”, którą można przetłumaczyć jako „poparzenie słoneczne”. Dokładnie czegoś takiego mogli nabawić się goście pokazu, wśród których byli m.in. Emily Ratajkowski oraz Jeanne Damas. To wszystko z racji tego, że wybieg, składający się z długiego różowego dywanu, rozłożono między pasami lawendy znajdującej się na słynnym polu we francuskim miasteczku Valensole.

CZYTAJ TEŻ: Moda męska: Lanvin na sezon wiosna/lato 2020 [GALERIA]

Na szczęście projektant już wcześniej zadbał o to, aby jego goście posiadali ochronę przed prowansalskim słońcem – każdemu z nich wysłał zaproszenie w postaci kremu z filtrem. Co ciekawe, miejsce pokazu kolekcji na sezon wiosna/lato 2020 jest również powiązanie osobiście z Jacquemusem – niedaleko od pola lawendy znajduje się dom, w którym Francuz się wychował. Jak sam powiedział, „szukałem miejsca, które wygląda jak z pocztówki”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOR YOU... HUGE THANKS TO MY TEAM....FOREVER

Post udostępniony przez JACQUEMUS (@jacquemus) Cze 25, 2019 o 1:45 PDT

Skoro opisaliśmy niesamowitą scenerię show, to jak w takim razie wypada sama kolekcja? Nadrukowane, haftowane lub wypalane laserowo wzory pojawiły się na wielu stylizacjach. Głównymi motywami były kwiatowe wzory. Modele prezentowali garnitury z szortami, luźne koszule i obszerne lniane spodnie.

Pewnego blasku stylizacjom dodał fakt, że Jacquemus po raz pierwszy połączył siły ze Swarovskim, co zaowocowało pojawieniem się 385,000 kryształów na damskiej i męskiej odzieży, butach, torbach, kolczykach, bransoletkach i kapeluszach. Koniec końców Jacquemus w udany sposób świętował 10-lecie swojej marki kolekcją, która odznacza się przewiewną zmysłowością i lekkością.

CZYTAJ TEŻ: Moda męska: Celine na sezon wiosna/lato 2020 [GALERIA]