Kolekcja Resort 2020 została zaprezentowana w showroomie Balenciagi podczas lipcowych pokazów mody, a teraz możemy podziwiać ją za sprawą udostępnionego w sieci lookbooka. Obraz, jaki wyłania się z niego jest zgodny z tym, co pokazuje ostatnimi czasy Gvasalia. Loafersy z kwadratowym noskiem, sandały na obcasie i sneakersy Track.2 stanowią solidną podstawę dla luźnych warstw powyżej, poczynając od eleganckich garniturów i oversize'owych swetrów po szerokie spodnie.

Preferowany przez Gvasalia sprany denim pojawia się w postaci ogromnych płaszczy i podłużnych koszul. Jedne stylizacje są mocno ekscentryczne, zaś inne mają solidny potencjał użytkowy. Jak to bywa ze wszystkimi markami luksusowymi, w kolekcji znajdziemy zestawy, gdzie różnego rodzaju nadruki odgrywają pierwsze skrzypce. W jednym z nich pojawia się nazwa stolicy Francji z Wieżą Eiffla, zaś w drugim wariancie logo marki. Najsłynniejszy obiekt architektoniczny Paryża można dostrzec także jeszcze na czerwonej bluzie z kapturem.

ZOBACZ TEŻ: Moda męska: Balenciaga na sezon wiosna/lato 2020 [GALERIA]

Tak jak było w przypadku kolekcji wiosna/lato 2020, właściwie wszystkie ubrania są ostentacyjnie za duże, przypominając modę z lat 90. Trzeba oddać Gvasali, że po tym kątem jest naprawdę konsekwentny.