Skóra to największy organ całego naszego ciała. Jak na dłoni widać też na niej stan naszego zdrowia i samopoczucia. Ale skóra skórze nierówna. U mężczyzn jest ona średnio o 20% grubsza niż u kobiet. Różni się też splotem włókien kolagenowych i siecią tkanki łącznej skóry właściwej, przez co jest bardziej narażona na utratę jędrności i elastyczności. Dlatego potrzebuje spersonalizowanego podejścia. Zapewni je odpowiednia, „szyta na miarę” pielęgnacja.

Męska skóra nie ma lekko. Po pierwsze, jest narażona na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, jak zmiany temperatury, słońce, mróz, wiatr. Do tego dochodzi smog, zanieczyszczenia, dym papierosowy i stres oksydacyjny, które powodują powstawanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Nic dziwnego, że łatwo się podrażnia, szczególnie po goleniu. A gdy jest niedotleniona i brak jej substancji odżywczych, wygląda na zmęczoną i przybiera niezdrowy, szary koloryt. Dlatego potrzebuje silnej regeneracji. Pomocne będą nawilżający i wygładzający kwas hialuronowy, a także ceramidy, które wzmocnią barierę hydrolipidową skóry i zapobiegną odwodnieniu. Cennym składnikiem jest też witamina E, nie bez powodu nazywana witaminą młodości. To silny antyoksydant, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Te składniki zawiera m.in. krem Rebalancing Cream Man Neauvia. Kolor czarnej perły nadają mu obecne w nim minerały. Ale spokojnie – po roztarciu na skórze krem dostosuje się do jej naturalnego kolorytu. Poza tym, dzięki lekkiej konsystencji, błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Gwarantuje komfort, nawilżenie i ochronę przez cały dzień. Skóra pozostaje naturalnie miękka, gładka i w dobrej kondycji. Bez podrażnień, zaczerwienienia czy uczucia ściągnięcia.

Kiedy uprawiasz sport, chodzisz na siłownię lub dużo biegasz, masz świetną kondycję, ale równocześnie twoja twarz staje się pomarszczona. Tłuszcz najsilniej spala się z policzków i w efekcie skóra traci jędrność. Rozwiązaniem są zastrzyki z kwasu hialuronowego, przeznaczone dla mężczyzn. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi Neauvia For Men. To pierwsze w Polsce organiczne wypełniacze, które pozwalają mężczyźnie poczuć się znowu młodym, zdrowym i pełnym energii. Nie tylko wypełniają głębokie zmarszczki i bruzdy, ale też stymulują skórę do regeneracji.  Dzięki unikatowej budowie dopasowują się do grubej skóry mężczyzn, nie ulegają przemieszczeniom w tkance i docierają do głębszych warstw skóry. A dzięki dodatkowi hydroksyapatytu wapnia pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. W rezultacie skóra wygląda młodziej, jest lepiej napięta i elastyczna. Efekty w postaci zatrzymania widocznych procesów starzenia i podniesienia owalu twarzy utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

 Więcej na neauvia.pl