Mowa o pięciogwiazdkowym hotelu Unicus Palace w mieście Królów Polski - Krakowie. To tu goście mogą uciec od trosk codzienności w jednym z 60 komfortowych i bogato wyposażonych pokoi. Pokoje te urządzone są w nowoczesnym stylu, niektóre z nich wzbogacono o akcenty pałacowe. Do dyspozycji gości jest także restauracja oferująca dania różnych kuchni Europy.

Restauracja Unique Taste, bo o niej mowa, to miejsce o wyjątkowym bogactwie smaków i aromatów, gdzie serwowana jest kuchnia europejska z polskimi akcentami. Aromat ziół roztacza się nad potrawami, których receptury oparte są o wysokiej jakości produkty sprowadzane z różnych stron świata. Szef Kuchni Mateusz Suliga dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta gości. A o to przecież nie zawsze łatwo. Lobby bar zaś to idealna przestrzeń do kameralnych spotkań przy kawie czy kieliszku czegoś mocniejszego.

Hotel Unicus Palace to także miejsce spotkań ludzi biznesu. Nie od dziś wiadomo bowiem, że ważne spotkania w doborowym towarzystwie wymagają eleganckich i luksusowych wnętrz. Niezatarte wrażenie na gościach i kontrahentach wywrze otoczenie krakowskich kamienic oraz urokliwa ulica Floriańska. Hotel Unicus Palace to także warte rozważenia miejsce na organizację zarówno małych spotkań biznesowych, jak i konferencji czy bankietów. W hotelu znajdziecie bowiem dwie bogato wyposażone sale konferencyjne. Możecie także liczyć na cały sztab ludzi, którzy nieustająco czuwają nad przebiegiem spotkań.

Krakowski hotel, kierowany od niedawna przez nowego dyrektora, Aleksandra Zivkovica, to jednak także miejsce, gdzie zadbasz o zdrowie, kondycję i regenerację sił.

Czas w hotelowej strefie relaksu jakby zwolnił, dzięki czemu możesz skupić się na wypoczynku i wyciszeniu. Do dyspozycji gości jest hotelowy basen i jacuzzi. Czyste powietrze w grocie solnej nadaje swoisty morski mikroklimat. Sprzęt cardio zachęca do wzięcia udziału w aktywnościach sportowych, po których od razu możesz skorzystać z bogatej oferty masaży oraz zabiegów i rytuałów z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków. Nie zapomnijcie też o dostępnych w obiekcie zabiegach oczyszczających, nawilżających i odżywczych!

Ostatnim, ale wcale nie najmniejszym atutem hotelu jest jego położenie, dzięki któremu zaczarowany Kraków możesz odkrywać ciągle od nowa. Unicus Palace znajduje się bowiem zaraz przy historycznej ulicy Floriańskiej. Przy okazji nie sposób nie wspomnieć, że hotel znajduje się w dawnym Pałacu Morsztynów, który to powstał z połączenia czterech dawnych domów: trzech stojących przy Floriańskiej i jednego od strony ul. Św. Marka. Dużym atutem takiego położenia hotelu jest bliskość starówki i wielu innych atrakcji Krakowa. W niedalekiej odległości znajduje się także Barbakan czy Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza. A tych przecież przy okazji wizyty w Krakowie nie sposób nie odwiedzić, prawda?