Miejsce ELLE MAN - nowy cykl na elleman.pl

W naszym nowym cyklu „Miejsce ELLE MAN” przeczytacie o miejscach, które powinien poznać każdy świadomy siebie i ciekawy nowości mężczyzna. Nasza redakcja będzie wybierała dla Was najciekawsze miejsca na mapie Polski, ale nie tylko. Odwiedzimy dla Was hotele, spa, restauracje, bary, kluby, salony fryzjerskie i kosmetyczne, stadiony, centra sportowe i rekreacyjne, teatry, kina i galerie. Gdzie powinieneś bywać? Jakie miejsca na mapie Warszawy, Polski i Europy powinieneś znać? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć właśnie w artykułach spod szyldu „Miejsce ELLE MAN”.

ZOBACZ: W Londynie powstanie pierwszy taki basen na świecie. Widok z niego będzie niesamowity

Miejsce ELLE MAN: Sofitel Warsaw Victoria

Na początek bierzemy "na warsztat" historyczny, stołeczny hotel. Przy tej okazji prezentujemy Wam 10 ciekawostek o hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Większość z nich zaskoczy nie tylko mieszkających w Warszawie mieszczuchów, lecz także wytrawnych turystów i podróżników, którzy zatrzymywali się już w najbardziej luksusowych hotelach świata.

CZYTAJ TEŻ: Elektryczna mobilność w formie MINI

Sofitel Warsaw Victoria to miejsce, gdzie historyczne piękno płynnie przenika się z nowoczesnym, francuskim stylem życia. Od początku swojego funkcjonowania jest synonimem luksusu i gościnności, wielokrotnie udowadniając gościom, że nie ma rzeczy niemożliwych. Co warto wiedzieć o jednym z najstarszych i najbardziej eleganckich hosteli w Warszawie? Ciekawostki o nim znajdziecie w naszej GALERII>>>