Jak radzisz sobie z upływem czasu? Czy boisz się starości? Jak godzisz życie zawodowe z rodzinnym? I wreszcie: Jak sobie z tym wszystkim radzisz?! Na pytania zarezerwowane dla kobiet odpowiadają: model Adrian Włodarski, aktor Marcin Bosak, dziennikarz Maciej Łubieński, projektant mody Mariusz Przybylski i muzyk Czesław Mozil.

Adrian Włodarski: Podczas wyjazdów na dłużej zdarzają się takie dni, kiedy nie mam pracy. Staram się wtedy zwiedzać miasto, w którym akurat jestem. Ale ponieważ nie znoszę komunikacji miejskiej oglądam je biegając i chodząc. Dzięki temu mam w pamięci mapę każdego miasta, w którym byłem. A przy okazji dbam o ciało. Moja dieta? Nic specjalnego. Nie jem ziemniaków i chleba. To pomaga mi utrzymać odpowiednią wagę. Bo w moim zawodzie trzeba być fit.

Czesław Mozil: Nie przeszkadza mi to, że mam wizerunek kobieciarza. Zawsze myślałem, że lubienie kobiet to nic złego, zwłaszcza jeśli jest się singlem. Okazuje się, że w Polsce niekoniecznie. I myślę, że ludzie odbierają mnie różnie - dla jednych jestem wolnym człowiekiem, który mówi, co myśli, a dla niezbyt przyzwoitym mężczyzną. Wszystko zależy od tego, kto patrzy.

Maciej Łubieński: Żyję z poczucia humoru, więc jeśli kobieta go nie ma, to mnie nie interesuje, bo nie nawiążę z nią żadnego kontaktu. A jeśli śmieje się z moich żartów, to znaczy, że ma ogromne poczucie humoru i wybitną inteligencję. Poza tym podobają mi się kobiety zaradne, które nie udają ofiar i nie grają swoim urokiem. Taki oldschool do mnie nie przemawia. No, chyba, że jest opakowany w bardzo efektowny sposób.