Męskie sneakersy na jesień: jakie są rodzaje? 

Przede wszystkim, zastanówmy się nad tym, jakie muszą być nasze jesienne buty. Powinny być wygodne, ciepłe i pasować do różnych stylizacji. Na myśl przychodzą botki i lekkie trapery. Takie funkcje spełniają jednak także sneakersy. Te występują w kilku rodzajach. Mogą być one krótkie, lub za kostkę. Skórzane, lub zamszowe. Do wyboru, do koloru. Sneakersy są bardzo uniwersalnym rodzajem obuwia. Sprawdzą się przy luźnych stylizacjach, jak i tych bardziej formalnych.

Są bardzo łatwym dopełnieniem każdego ubioru i są często noszone przez celebrytów, którzy się w nich wprost lubują. Stąd też są jednym z must-have’ów garderoby każdego mężczyzny.

Ci z nas lubiący eksperymentować, powinni się rozejrzeć za sneakersami, w których połączono wiele kolorów. Tu jednak bardzo łatwo wpaść w pułapkę i popełnić modowe faux pas. Niemniej rzućcie okiem jak robią to mistrzowie:

Męskie sneakersy: jakie wybrać?

Tutaj w dużej mierze w grę wchodzą preferencje. Z naszej strony polecamy białe skórzane sneakersy. Sprawdzą się w codziennych stylizacjach, lecz można je spokojnie połączyć na przykład z chinosami i marynarką. Biały but dobrze skomponuje się ze swetrem, lub koszulą i płaszczem.

Jeśli preferujecie luźny styl ubierania, zamszowe sneakersy za kostkę świetnie się sprawdzą, gdyż są niesamowicie wygodne i zazwyczaj bardzo elastyczne. Tutaj można się pokusić o modele za kostkę - zapewnią dodatkowy komfort i ciepło, którego podczas zimnej, jesiennej aury poszukujemy.