Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że męskie perfumy mają duży wpływ na kobiety. Sprawiają, że w oczach płci pięknej mężczyzna staje się elegancki, seksowny, pewny siebie i nowoczesny. Tak, perfumy w taki sposób potrafią odmienić nasz wizerunek i odpowiednio zaakcentować osobowość. W końcu każdy z nas chce wyróżniać się swoim indywidualizmem. W to wyróżnianie wchodzi nie tylko styl ubioru, ale także sam zapach.

Perfumy męskie przeważnie nie mają zbyt wielkiej ilości słodkich nut zapachowych. Nie dzieje się tak bez przyczyny. W końcu chodzi o to, by facet pachniał w sposób, który skojarzy się kobietom z męskością i siłą. A przy okazji rozbudzał zmysły. Nasze propozycje to przy okazji dobra rzecz dla pań, które akurat szukają prezentu dla swojego partnera. W końcu my mężczyźni uwielbiamy upominki o bardzo praktycznym charakterze. A korzyści z tego wyciągną obie strony.

W takim razie co można wybrać? Można postawić na perfumy o kompozycji szyprowej (drzewo cedrowe, bursztyn), z nutami bergamoty i aksamitnego drewna sandałowego czy mieszanki cytrusów, kardamonu i nadmorskiego drewna. Możliwości jest naprawdę wiele. Do jednych przemówią zapachy drzewne (dobre dla dojrzałych i statecznych panów), do innych cytrusowe (dla panów o aktywnej naturze), korzenne (dla panów o stonowanym i skromnym charakterze) czy orientalne (dla panów o dużej charyzmie). Ale bez wątpienia każdy odnajdzie swój zapach. A przy tym nie uszczupli swojego portfela.