Męskie bransoletki na jesień: jak je nosić?

Bransoletki są bardzo prostym sposobem na urozmaicenie naszej stylizacji. W łatwy sposób mogą ją przełamać i dodać ci określonego charakteru. Bransoletki zazwyczaj odpadają w kwestii łączenia ich z garniturem - tutaj lepiej założyć na nadgarstek ładny i klasyczny zegarek. Sprawdzą się one za to wyśmienicie w przypadku casualowych stylizacji.

Niezależnie od tego, czy założysz na siebie sweter lub bluzę, warto dodać bransoletkę. Jest ich kilka rodzajów, więc poświęcimy temu nieco uwagi. Na pierwszy ogień idą skórzane. Te pasują do odrobinę bardziej formalnych ciuchów, czyli na przykład wspomnianego już swetra, lub koszuli. Sposoby zapięcia są różne - może być ono na magnes, klips, lub klasyczny haczyk. Sama bransoletka skórzana może wystąpić również w różnych konfiguracjach. Pojawiają się takie, które podwójnie oplotą twój nadgarstek, jak i te które będą zwykłym owalem.

Bransoletki mogą występować również w postaci koralików zapinanych na rzemyk. Ściśnienie i poluzowanie go może być na początku nieco kłopotliwe, lecz z czasem stanie się to bardzo łatwe. To bardzo popularny rodzaj bransoletki - wprowadza dużo świeżości do naszej stylizacji i jest małym wspomnieniem wakacji.

Przejdźmy teraz do tych metalowych bransoletek. Mogą to być zapinane łańcuszki w kolorze srebra, złota, lub brązu. W tym wypadku pojawia się spora rozbieżność cenowa, bo dużo zależy od tworzywa, jak i jego wykończenia. Metalowe bransoletki to także proste koła, które wsuwa się na rękę. Przywodzą na myśl skandynawską prostotę i świetnie pasują do, na przykład, skórzanych kurtek.

Męskie bransoletki na jesień: jak je dobrać?

Z doborem bransoletek sprawa jest o tyle trudna, że występują one w bardzo zróżnicowanym przedziale cenowym. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji ich nosić, to warto zacząć od tych tańszych. Ale pamiętajcie - czasem za małą kwotę można zakupić naprawdę świetnej jakości biżuterię, która będzie nam służyć wiele lat.