Podwyższają poprzeczkę męskiej modzie ulicy, inspirują i przekonują, że płeć brzydka nie musi być brzydka, a tym bardziej źle ubrana. Najpopularniejsi blogerzy inspirują i edukują facetów z całego świata w dziedzinie stylu, a koleżankom blogerkom robią niezłą konkurencję w walce o uwagę internautów. Moda staje się też dla nich pretekstem do opowiadania o ciekawych miejscach, knajpach, motoryzacji, podróżach. 

Mamy dla Was subiektywne zestawienie męskich blogów o stylu. Sprawdźcie, które strony powinniście dodać do zakładki "Ulubione". 

Pelayo Diaz/katelovesme.net

Pelayo jest redaktorem w serwisie Katelovesme.net, ukończył prestiżową szkołę Central Saint Martins. Podczas jego pobytu w Londynie pracował dla takich marek jak Giles Deacon i McQ Alexander McQueen, a później był projektantem akcesoriów w hiszpańskim brandzie Davidelfin. W jego CV znajdziecie także projekty z Armani, Louis Vuitton czy Loewe. Nic powinno was więc dziwić, że Peleyo jak mało kto umie sprawić, że pozornie casualowa stylizacja zaskakuje wieloma detalami. I tak na przykład jego sweter jest z jeden strony finezyjnie obcięty, a sandały z paskami świetnie wyglądają u niego z białymi skarpetkami (naprawdę!). 827 tysięcy osób obserwujących go na Instagramie jest chyba najlepszym dowodem na to, że Pelayo Diaz ma niepowtarzalny styl.

Pelayo Diaz/katelovesme.net, kolaż ELLE.pl