Męski Wieczór by Elle Man i elleman.pl

Wieczór rozpoczął koncert Leona Myszkowskiego, którego goście mogli słuchać i oglądać już na samym wejściu do Muzeum. To tam się z nimi witaliśmy i zapraszaliśmy na spacer po Muzeum Polskiej Wódki, podczas którego mogli się dowiedzieć, jaka jest historia tego trunku i dlaczego „polska wódka” jest hasłem zastrzeżonym. Nie o alkohol jednak tym razem szło, a nowe wydanie ELLE MAN’a. I to właśnie o nim na sali kinowej Muzeum opowiedział nie kto inny, jak tylko nasz redaktor naczelny. Olivier Janiak nie tylko zaprezentował wiosenne wydanie ELLE MAN’a, ale też porozmawiał z bohaterami naszej sesji okładkowej – topowymi polskimi modelami: Adamem Kaszewskim, Dominikiem Sadochem, Maksem Behrem i Mikołajem Kajakiem.

Męski Wieczór - co się działo?

Po rozmowie z bohaterami naszej okładki przyszła pora na prezentację nowego serwisu elleman.pl. O nowej stronie opowiedział jej redaktor prowadzący, Oscar Dąbkowski. Goście wydarzenia dowiedzieli się, że grono autorów i felietonistów serwisu tylko ostatnio poszerzyło się o takich specjalistów jak Dr Mateusz Grzesiak i Paweł Orleański. Na koniec części oficjalnej Olivier Janiak zaprezentował nowego felietonistę ELLE MAN’aJana Ołdakowskiego,  dyrektora Muzeum Powstania Warszawskiego i zaprosił na przedpremierowy pokaz filmu „Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

W ramach Spotkań z Pasją w strefie VIP Olivier porozmawiał też z Kubą Przygońskim – najlepszym aktualnie polskim kierowcą na Rajdzie Dakar i ambasadorem projektu Vistula z Pasją. Zapis tej rozmowy już wkrótce znajdziecie na elleman.pl. Na koniec dla naszych gości sety DJ-skie przygotowali Piotr Kędzierski i Glas Hunters.

Męski Wieczór - goście

Wydarzenia tego nie byłoby bez naszych zacnych gości. Na Męskim Wieczorze pojawili nie tylko mężczyźni. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Karolina Pilarczyk, Maciej Zakościelny, Sabrina Pilewicz, Mateusz Gessler, Maciej Musiałowski, Michał Witkowski, Paweł Orleański, Mateusz Grzesiak, Tomasz Zarzycki, Adam Mielnik, Maciej Musiał, Ida Nowakowska, Tomasz Sobierajski, Andrzej Pągowski, Tomek Cichorowski i Adam Kornacki.

Męski Wieczór - partnerzy

Partnerami Męskiego Wieczoru byli Muzeum Polskiej Wódki, E. Wedel oraz Lenovo. Markę Vistula reprezentował zaś ambasador akcji Vistula z Pasją - Kuba Przygoński, który o swoich doświadczeniach z ostatniego Rajdu Dakar rozmawiał zarówno z Adamem Kornackim, jak i Olivierem Janiakiem. 

Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie!