Modny Tata kojarzony jest głównie ze swoim blogiem pod takim właśnie tytułem, choć najwięcej fanów zebrał na swoim Instagramie. Na instagramowym koncie obserwuje go obecnie ponad 113 tys. followersów. To tam mogą podglądać oni jego codziennie życie rodzinne (Michał jest ojcem 6-letniego Bruna i mężem Pauliny, która ostatnio także spełnia się jako influencerka) oraz wybory w kwestii mody i męskiej pielęgnacji, które Michał od razu recenzuje w swoich mediach społecznościowych.

Michał, z zawodu wykładowca akademicki, znany jest także ze swojej miłości do sportu. Często spotkacie go na siłowni, nad brzegiem Wisły, gdzie uprawia jogging, czy w ringu bokserskim. Bo to właśnie boks ostatnią jest jego wielką miłością.

Przygotowanie do tak wielu aktywności fizycznych wymaga nie lada organizacji. A także umiejętnie i przemyślanie spakowanej torby sportowej. Co ma w niej Modny Tata? Michał pokazał ją tylko ELLE MAN. Okazuje się, że znajdziecie w niej nie tylko bokserskie rękawice, kosmetyki do ciała i włosów i perfumy, lecz także gadżety takie jak maszynka systemowa Gillette Fusion 5, dzięki której golenie staje się nie tylko szybkie i przyjemna, ale także może odbyć się w każdym, nawet najmniej spodziewanym miejscu.

Co jeszcze Modny Tata nosi w swojej torbie sportowej? Zobacz w naszym WIDEO poniżej:​

CZYTAJ: Jak ogolić faceta w maseczce, czyli pierwsze dni z życia barbera po lockdownie [WYWIAD]

ZOBACZ TEŻ: Stylizacje męskich fryzur: czym i jak modnie i efektownie układać włosy?

ELLE MAN POLECA: Kremy matujące dla mężczyzn: nawilżający, przeciwzmarszczkowy, dla cery tłustej. Co powinny zawierać?