Jose Zuniga - Teaching Mens Fashion

Jose funkcjonuje na YouTubie już od wielu lat. Przez ten czas uzbierał sobie sporą armię obserwujących. W swoich filmach skupia się przede wszystkim na różnych metodach pielęgnacji twarzy, siłowni i modzie, przy czym w swoich stylizacjach lawiruje między klasyczną modą, a współczesnymi „hype” klimatami. Świetnie się w tym odnajduje i z łatwością jest w stanie połączyć oba style. Ponadto, ma wiele filmików o charakterze coachingowym. Jak być bardziej efektywnym w pracy? Proszę bardzo. 

Warto odwiedzić kanał Jose. Powinien być to wasz numer jeden na liście subskrybcji na YouTube.

Alpha m.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keeping it simple. @enemyshades

Post udostępniony przez Aaron Marino (Alpha M.) (@aaronmarino) Lip 20, 2019 o 8:06 PDT

Ten niski, zawsze uśmiechnięty i mówiący zachrypniętym głosem YouTuber prowadzi swój kanał już od pięciu lat. Ubiera się nieco inaczej, niż Jose Zuniga. Aaron Marino bardzo lubi modę w klasycznym ujęciu. Nie eksperymentuje, stawia na sprawdzone stylizacje, przy czym zawsze prezentuje się wyśmienicie. Podobnie jak poprzedni twórca, bardzo często publikuje materiały motywacyjne. Opowiada w nich między innymi o tym, jak wyjść z cienia, jak zwracać na siebie uwagę czy najprościej rzecz ujmując - jak być mężczyzną przez duże „M”.

Alex Costa

Alex ma mniej subskrybentów od powyższych twórców, lecz naszym zdaniem jego kanał jest najbardziej męski. Skupia się przede wszystkim na modzie, często publikując lookbooki z prostymi kreacjami, które każdy z nas może sam stworzyć. Zwraca uwagę na zdrowe odżywianie, pielęgnację skóry na twarzy, sylwetkę i ubiór. Jego stylizacje są naprawdę niesamowite. 

Alex Costa sukcesywnie prowadzi na swoim kanale dekalog prawdziwego mężczyzny. Z każdego filmiku da się wyciągnąć wiele lekcji i można usłyszeć mnóstwo przydatnych porad odnośnie naszego życia. Przy okazji jego filmiki są bardzo dopracowane i oprócz zwykłego monologu, klipy są często wymieszane z ujęciami z ulicy czy czasem nawet materiałami interaktywnymi. Warto go odwiedzić!

One Dapper Street

Marcel Flourrus ma około 300 tys. subskrybujących. Jego kanał skupia się głównie na modzie. Jeśli szukasz lookbooków i inspiracji, kanał One Dapper Street jest wprost stworzony dla ciebie.

Marcel ma niezwykłą lekkość łączenia ze sobą różnych styli. Przy okazji, we wszystkim wygląda bardzo dobrze! YouTube’owy must have, dla każdego entuzjasty mody i przede wszystkim osób, które szukają inspiracji i chcą dodać swojej garderobie powiew świeżości. Pokazuje chociażby jak dobrze się ubrać w Zarze i H&M, a także w Gucci i Saint Laurent. Co ciekawe, potrafi tak dobrać wszystkie elementy garderoby, że ciężko rozróżnić, czy jego ubrania kosztowały 300 złotych, czy 10 tys. złotych.

BluMaan

Jeśli szukasz porad odnośnie włosów, koniecznie musisz odwiedzić kanał BluMaan’a. Ten Youtuber ma dosłownie bzika na punkcie fryzjerstwa, technik układania włosów czy ich pielęgnacji. Poza tym, jego fryzura zawsze jest w idealnej formie. Poza tym, często publikuje filmiki odnośnie mody czy podróżowania. Warto go odwiedzić, mimo tego, że nie jest aż tak popularny, jak chociażby Jose Zuniga, czy Alex Costa.