Gry w pełnym wymiarze

Jeśli jeszcze nie odkryliście zabawy jaką daje Playstation 4, to musicie wypróbować to urządzenie. Wielu fanów gier twierdzi, że to właśnie konsola od Sony jest najlepszą platformą do gier. Teraz można dodatkowo uzupełnić ją o okulary VR, które oferują zupełnie nowe pola rozrywki i wciągają graczy w świat gier. Jeśli zdecydujecie się na zakup konsoli wideo, pomysłem wartym rozważenia jest także zakup dodatkowego pada. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mogli cieszyć się grą z najlepszym kumplem obok was.

 

Technologiczne zabawki

Nic nie rozpala serc prawdziwych miłośników gadżetów tak, jak nowe technologiczne zabawki. W czasach pracy zdalnej szczególnie polecamy wysokiej jakości słuchawki nauszne, które mogą być wykorzystywane zarówno do pracy, jak i słuchania relaksującej muzyki i ciekawych podcastów. Dodatkową zaletą takich słuchawek jest fakt, że odpowiednio dobrane pozwolą na całodzienną pracę bez bólu uszu i głowy. Jeśli jednak jesteś singlem i pracujesz z domu, dobrze sprawdzą się głośniki komputerowe z wyższej półki. Dzięki nim twoja muzyczna biblioteka będzie w końcu miała okazję wybrzmieć w pełnej krasie. Miłośnikom kina domowego polecamy zakup projektora, który wyniesie wasze domowe seanse na nowy poziom i sprawi, że oglądanie ulubionych filmów i seriali stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Lubisz ćwiczyć?

Jeśli sport jest twoją pasją, mamy też coś dla ciebie. Siłownie i basen wciąż nie działają normalnie, więc pozostaje nam przystosować się do treningów w domu. Jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń jest sztanga z obciążeniem. Z jej pomocą możemy wykonać bardzo wiele treningów siłowych, które solidnie rozbudują nasza masę mięśniową. Alternatywą do sztangi są hantle, które zajmują mniej miejsca i pozwalają wygodnie ćwiczyć w każdych warunkach. Do zbudowania szerokiej klatki piersiowej i pleców przyda się także skośna ławeczka. Zwykle nie zajmują one wiele miejsca w mieszkaniu, a znacząco rozszerzają paletę ćwiczeń, które możemy wykonywać. 

CZYTAJ: iPhone 12. Nowe modele mogą być podobne do iPada Pro i ikonicznego poprzednika

ZOBACZ TEŻ: Play At Home – nowa inicjatywa twórców Playstation. Gdzie pobierzesz bezpłatne gry?

ELLE MAN POLECA: Netflix na czerwiec 2020: 10 najlepszych premier i lista dzień po dniu. Co obejrzeć?