Gry w pełnym wymiarze

Jeśli jeszcze nie odkryliście zabawy jaką daje Playstation 4, to musicie wypróbować to urządzenie. Wielu fanów gier twierdzi, że to właśnie konsola od Sony jest najlepszą platformą do gier. Teraz można dodatkowo uzupełnić ją o okulary VR, które oferują zupełnie nowe pola rozrywki i wciągają graczy w świat gier. Jeśli zdecydujecie się na zakup konsoli wideo, pomysłem wartym rozważenia jest także zakup dodatkowego pada. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mogli cieszyć się grą z najlepszym kumplem obok was.

Prawdziwi miłośnicy gier wideo z pewnością to wiedzą, ale tym mniej zaznajomionym z rynkiem rozrywki podpowiadamy, że jeszcze w tym roku na rynku powinna pojawić się nowa konsola Playstation 5. Według ekspertów ma ona być pierwszym krokiem w prawdziwej rewolucji gier wideo, które staną się jeszcze bardziej wciągające i będą oferować wiele nowych funkcji. Premiera nowej konsoli to także dobra wiadomość dla osób, które chciałyby dopiero rozpocząć swoją przygodę z grami, ponieważ oznacza spadek ceny modeli czwartej generacji, które dalej potrafią przynieść sporo zabawy.

Technologiczne zabawki

Nic nie rozpala serc prawdziwych miłośników gadżetów tak, jak nowe technologiczne zabawki. W czasach pracy zdalnej szczególnie polecamy wysokiej jakości słuchawki nauszne, które mogą być wykorzystywane zarówno do pracy, jak i słuchania relaksującej muzyki i ciekawych podcastów. Dodatkową zaletą takich słuchawek jest fakt, że odpowiednio dobrane pozwolą na całodzienną pracę bez bólu uszu i głowy. Jeśli jednak jesteś singlem i pracujesz z domu, dobrze sprawdzą się głośniki komputerowe z wyższej półki. Dzięki nim twoja muzyczna biblioteka będzie w końcu miała okazję wybrzmieć w pełnej krasie. Miłośnikom kina domowego polecamy zakup projektora, który wyniesie wasze domowe seanse na nowy poziom i sprawi, że oglądanie ulubionych filmów i seriali stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Lubisz ćwiczyć?

Jeśli sport jest twoją pasją, mamy też coś dla ciebie. Siłownie i basen znów nie działają normalnie, więc pozostaje nam przystosować się do treningów w domu. Jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń jest sztanga z obciążeniem. Z jej pomocą możemy wykonać bardzo wiele treningów siłowych, które solidnie rozbudują nasza masę mięśniową. Alternatywą do sztangi są hantle, które zajmują mniej miejsca i pozwalają wygodnie ćwiczyć w każdych warunkach. Do zbudowania szerokiej klatki piersiowej i pleców przyda się także skośna ławeczka. Zwykle nie zajmują one wiele miejsca w mieszkaniu, a znacząco rozszerzają paletę ćwiczeń, które możemy wykonywać. 

Jeśli natomiast zauważyliście, że zamknięcie w domu i ograniczona liczba wyjść na siłownię wpłynęła na waszą sylwetkę, podpowiadamy kilka urządzeń, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Pierwszym z nich jest rower stacjonarny. To proste i znane wszystkim urządzenie często jest bardzo niedoceniane. Wielu osobom kojarzy się z nudnym pedałowaniem w dusznych pomieszczeniach. Jednak trening na takim urządzeniu może być zarówno bardzo skuteczny, jak i ciekawy. Osobom ceniącym sobie spokojniejsze formy aktywności, polecam orbitrek. Ta maszyna nie tylko dobrze nada się do utrzymania prawidłowej sylwetki, ale też pozwoli poprawić kondycję.