Massimo Dutti na wiosnę i lato 2019

Massimo Dutti przedstawia swoją najnowszą kampanię na sezon wiosna i lato 2019. W otoczeniu egzotycznego piękna natury, które przywodzi na myśl najpiękniejsze zakątki Sawanny, do roli fotografa marki wraca Lachlan Bailey. To on został wybrany do uwiecznienia historii, której bohaterem jest m.in. kolekcja stworzona dla współczesnych mężczyzn, którzy są ucieleśnienieniem dialogu między historią firmy i nowymi pokoleniami. Całość kolekcji powstawała pod czujnym okiem dyrektora kreatywnego atelier Massimo Dutti  - Franca Duranda. Kampania jest ogłoszeniem nowej ery w świecie mody, plasując się między respektem dla tradycji, a rewolucją stylu. Jak ta nowa era marki wyraża się w jej ubraniach?

Męski lookbook Massimo Dutti 2019

Męska kolekcja Massimo Dutti na wiosnę i lato 2019 ma po raz kolejny odzwierciedlać perfekcję i wartości marki. Esencja Sawanny nabiera nowego znaczenia w kolekcji, którą hiszpański brand składa hołd ziemi bogatej w odcienie i kontrasty. Bez zbędnych sentymentów ukłon w stronę dzikiej i niespokojnej natury łączy się ze współczesnymi trendami mody miejskiej. Po raz kolejny, według MD wraz z nastaniem gorących dni, len powinien wygrać tytuł najważniejszego materiału sezonu. Bo to właśnie z niego odszyto znamienitą większość zaprezentowanych ubrań. I tak w kolekcji znajdziemy m.in. lniane marynarki, koszule i spodnie w odcieniach, które znajdują swoje źródło w naturze: zieleniach, ochrach i granatach. Na podium znalazły się też bawełna i dzianina: surowce pozyskane w sposób respektujący środowisko, zgodnie z wysokimi normami hiszpańskiej marki. Takie same warunki spełniają skóry, wykorzystane w produkcji ekskluzywnych marynarek i akcesoriów.

Jak powinien wyglądać stylowo ubrany facet na wiosnę i lato 2019 według projektantów marki Massimo Dutti? Zobacz w naszej GALERII--->