Już dziś, 4 stycznia 2019, na antenie Polsat Viasat Explore pojawi się nowy program, który jest mocno inspirowany filmem "Mad Max". Chodzi o futuro-motoryzacyjne show "Masakra, w którym zwykłe pojazdy zamieniają się w niesamowite maszyny do walki. W każdym kolejnym odcinku w upale i skwarze ogromnej pustyni, na trzech ogromnych torach rozegra się fantastyczna, ale i przerażająca zabawa, a rywalizujące ekipy będą pędzić zderzak w zderzak w serii zażartych wyścigów. Zupełnie jak w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”. Żałujemy jedynie, że w programie nie pojawi się Charlize Theron, która w ostatnim filmie „Mad Max” wcieliła się w postać kultowej już niemal Cesarzowej Furiosy...

"Masakra" - program inspirowany "Mad Maxem"

Gospodarzami "Masakry” są angielski krykiecista Andrew Flintoff, raper Lethal Bizzle i prezenterka telewizyjna Vick Hope. „Masakra” to program absolutnie niepowtarzalny – tak przynajmniej utrzymują dziennikarze brytyjskich mediów, którzy program oglądali pod oryginalnym tytułem „Carnage”, czyli dosłownie „rzeź”. Bo każdym odcinku faktycznie dzieje się prawdziwa rzeź maszyn. W każdej kolejnej odsłonie futuro-motoryzacyjnego show (a może na ten program trzeba by stworzyć jeszcze inną, zupełnie nową kategorię?) występuje sześć ekip, wystawiając do konfrontacji pojazd, który siłą wyobraźni szalonych inżynierów ze zwykłego miejskiego auta zmienia się w wehikuł niosący trwogę  i zniszczenie. Sześć odcinków, trzydzieści zespołów, tylko jeden zwycięzca! A start programu już dzisiaj.

"Masakra" - gdzie i kiedy premiera?

Program „Masakra” wystartuje na kanale Polsat Viasat Explore już dziś, 4 stycznia 2019 o godz. 22:00. Czego się możesz po nim spodziewać? Sprawdź w naszej GALERII---> oraz trailerze całej serii poniżej: