Marynarka to podstawa!

Marynarka to w wielu przypadkach ulubiona część garderoby każdego mężczyzny – szczególnie tego, który lubi prezentować się nienagannie i modnie. Dziś już wiemy na pewno, że marynarka nie musi być nudna i przypominać ubrania po starszym bracie. Marynarki, które od kilku sezonów możemy kupić w salonach sieciówek i butikach marek z wyższej półki są nie tylko dopasowane i doskonale podkreślają sylwetkę, ale też odzwierciedlają to, jakie motywy i wzory rządzą na światowych wybiegach. Z wyjątkiem kraty, która pojawia się na nich co roku. Niezależnie od tego, czy gruba czy cienka, regularna czy lekko falowana, kolorowa czy jednobarwna – krata jest z nami niemal od zawsze i wszystko wskazuje na to, że zostanie jeszcze na długo. Jeśli zatem nie masz jeszcze marynarki w kratę w swojej szafie to ten sezon wiosenno-letni będzie doskonałą okazją do tego, żeby to zmienić.

Męskie marynarki w kratę - co na wiosnę 2019?

Męskie marynarki w kratę pojawiły się w tym sezonie przynajmniej w kilku kolekcjach. My wybraliśmy te najbardziej obiecujące z kolekcji Cerruti, Etro, Gucci, Zary, Stelli McCartney i mistrza wśród amerykańskich krawców – Toma Forda. W naszym zestawieniu znajdziecie też kilka propozycji polskiej marki Lancerto, w ofercie której znaleźliśmy ich przynajmniej kilkanaście! Twarzą specjalnej kolekcji marynarek został nawet uznany w świecie mody specjalista od mody męskiej i bloger Michał Kedziora, czyli Mr. Vintage. A skoro on je poleca, to znaczy, że w tym sezonie marynarkom w kratę powinieneś dać szansę i pozwolić, żeby rogośiły się też w Twojej szafie. Które sugerujemy przymierzyć jako pierwsze? Kilka propozycji modnych marynarek w kratę znajdziesz w naszej GALERII---> 

Wybraliśmy dla Was 11 propozycji w różnych przedziałach cenowych, które znajdują się w bieżących kolekcjach. Polowanie na kratę czas zacząć!