W nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego "Under Construction" na wiosnę i lato 2019 przeważały męskie sylwetki, którymi z resztą przed laty projektant wdarł się do świata polskiej mody. Nic dziwnego zatem, że nie mimo sukcesów na niwie mody damskiej, wciąż nie rezygnuje z tego, co przyniosło mu sławę, uznanie i rozpoznawalność. Z roku na rok Przybylski pokazuje jednak coraz to bardziej odważne męskie stylizacje. Tym razem na modelach mogliśmy oglądać m.in. zdekonstruowane garnitury – w tym te z szortami zamiast spodni, eleganckie koszule nałożone na golfy, bawełniane bluzy, płaszcze z całą mnogością kieszeni i schowków, luźne spodnie z połyskującego materiału w odważnych, nie do końca oczywistych kolorach (nasycona czerwień, musztarda i róż!), nerki połyskujące niczym kule dyskotekowe oraz wydłużone topy i marynarki, w kroju których Mariusz Przybylski doszedł niemal do perfekcji.

Mariusz Przybylski - kolekcja "Under Construction" wiosna-lato 2019

W najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego "Under Construction" nie zabrakło też sylwetek utrzymanych w jednym tylko kolorze lub wzorze: bieli, czerwieni czy deseniu cętek zdartych z grzbietu egzotycznych, dzikich kotów. Kto będzie to wszystko nosił?, zapytacie. A no ci, którym odważna moda jest nie straszna. I choć na polskich ulicach pewnie tego na masową skalenie nie zobaczymy, to jednak okazji do noszenia ubrań Przybylskiego na pewno nie zabraknie. My już mamy na nie kilka pomysłów! Może i wy znajdziecie coś dla siebie?

Wszystkie męskie sylwetki z najnowszego pokazu Mariusza Przybylskiego "Under Construction" znajdziecie w naszej GALERII--- > Oprócz nas, są ta jacyś fani polskiego projektanta?

Relację wideo z pokazu Przybylskiego znajdziesz poniżej: