Wybranek 55-letniego projektanta to były model i założyciel firmy produkującej świeczki Get Lit by Char. Marc Jacobs i Char Defrancesco, którzy są razem od czterech lat, zaręczyli się w kwietniu 2018 roku. Co ciekawe, Jacobs oświadczył się swojemu partnerowi w nietypowym miejscu, bo w fast foodzie Chipotle. To tam co roku para obchodzi urodziny Chara.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marc Jacobs (@themarcjacobs) Kwi 4, 2018 o 9:52 PDT

Przyjęcie odbyło się na Manhattanie w restauracji The Grill. Wśród gości byli m.in. Anna Wintour, Rita Ora, Kate Moss, Naomi Campbell, Christina Ricci oraz Emily Ratajkowski. Choć wszyscy goście prezentowali się nad wyraz elegancko, to nie da się ukryć, że to stylizacje Jacobsa i Defrancesco były najważniejszym elementem tego wieczoru. Projektant ubrał się w garnitur o ciemniejszym odcieniu, jasną koszulę, krawat i żółte buty od Gucciego, zaś jego partner założył marynarkę wykonaną z zielonego aksamitu i dopasowaną kolorystycznie muszkę. 

Jacobs miał przy sobie również torebkę Chanel oraz przypinkę w kształcie pingwina wysadzaną diamentami, zaprojektowaną przez Fabio Zembernardiego. We wpisie na Instagramie podkreślił, że pingwiny mają dla niego wyjątkowe znaczenie. Wszystko z racji tego, że mają tylko jednego partnera na całe życie. Dla projektanta jest to wspaniały przykład wierności i oddania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

God is in the details. One of the pair of Art Deco Diamond and Onyx Penguins. An extraordinary beautiful and thoughtful gift to us by the amazing, lovely and generous @zambishot Penguins have only one partner and mate for life. A great example of faithfulness and fidelity. So grateful to you and love you so much dear Fabio.

Post udostępniony przez Marc Jacobs (@themarcjacobs) Kwi 6, 2019 o 5:12 PDT

Amerykanin zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że wraz z mężem planuje przenieść się pod Nowy Jork, gdzie czeka na nich niedawno zakupiony dom.