Dashlane Password Manager

Jeśli korzystacie z usługi sklepów internetowych, mediów społecznościowych lub innych systemów przechowujących wasze wrażliwe dane, powinniście zacząć korzystać z managera haseł. To proste aplikacje, które w jednym miejscu grupują wszystkie wasze loginy i hasła, podnosząc jednocześnie wasze bezpieczeństwo w sieci. „Dashlane Password Manager" jest jednym z najpopularniejszych programów tego typu. Nie tylko w przejrzysty sposób pozwala zarządzać waszymi hasłami, ale też ocenia ich skuteczność, a także oferuje usługę VPN-a, która szyfrować wasze działania w sieci i chroni waszą tożsamość online. 

Forest: Stay Focused

Idealny przykład na potwierdzenie, że czasami najprostsze aplikacje to najskuteczniejsze rozwiązania. Aplikacja wykorzystuje prosty system kar i nagród, by zmotywować nas do nieprzerwanej pracy. Rozpoczynając określamy, jak długo będziemy chcieli pracować. Minimalnie możemy wybrać 30 minut, a maksymalnie 2 godziny. Następnie na ekranie pojawia się malutka roślina, która będzie rosła wraz z czasem nasze pracy. Gdy oderwiemy się od zajęcia i postanowimy rzucić okiem na Instagram lub Facebooka, aplikacja ostrzeże nas, że to spowoduje uschnięcie roślinki. Dopiero po wykonaniu pełnego zadania, roślina będzie w pełni wyrośnięta i zamieni się w ładne drzewko, które będziemy mogli zasadzić na naszej polanie. 

Todoist

Doskonała aplikacja dla ludzi, którzy uwielbiają porządek dnia. Program pozwala tworzyć bardzo przejrzyste i efektowne listy zadań do wykonania, a następnie pozwala ułożyć ich elementy względem pory dnia lub priorytetu wykonania. Listami możemy dzielić się z naszymi znajomymi lub współpracownikami. Miłym dodatkiem są powiadomienia, które przypomną nam, że już czas zająć się kolejnym elementem naszego dnia. Miłośnikom urządzeń mobilnych spodoba się fakt, że aplikacja współpracuje nie tylko z laptopami, smartfonami i tabletami, ale także smartwatchami. 

Microsoft Office Lens

Jedna z najczęściej używanych aplikacji na moim smartfonie. Obiecuję wam, że jeśli raz ją zainstalujecie, zaczniecie się zastanawiać jak mogliście żyć bez niej do tej pory. Działa bardzo prosto - przerabia wykonane zdjęcia na wysokiej jakości pliki PDF lub Word. Oznacza to, że po zainstalowaniu zaczynacie nosić w kieszeni podręczny skaner, a większość biurowej pracy możecie wykonać z każdego miejsca na Ziemi. 

Productive 

Jedna z najlepiej ocenianych aplikacji do budowania nawyków. W założeniu jej działanie jest bardzo proste. Planujecie czynności, które chcielibyście wprowadzić do waszej dziennej rutyny, a następnie oznaczacie dni, w które zamierzacie je wykonywać. Aplikacja będzie wam o nich przypominać. Szybko zorientujecie się, że wykonujecie działania, by nie popsuć sobie statystyk nawyków, a wtedy już tylko mały kroczek dzieli was od zbudowania trwałego nawyku. Ogromny plus dla aplikacji za możliwość dostosowywania kolorów, ikon i układu czynności. 

WIĘCEJ APLIKACJI: Jedziesz na wakacje samochodem? Te 5 aplikacji musi znaleźć się na twoim smartfonie

ZOBACZ TEŻ: Pływanie to idealny sposób na powrót do formy. Sprawdź, czego potrzebujesz przed pierwszą wizytą na basenie

ELLE MAN POLECA: Sezon rowerowy w pełni! Sprawdź, jakich akcesoriów potrzebujesz do przyjemnej i bezpiecznej jazdy