Siatkówkę otrzymała nazwę „Giant” i wykonano ją ze skóry, płótna i bawełny. W przeciwieństwie do typowego, dwukolorowego nadruku monogramu firmy, na piłce da się zauważyć trochę większe szaleństwo designerskie, bowiem wymieszano na niej wzory LV o różnej wielkości. Ten stylowy obiekt posiada także przykuwające oko, wielokolorowe panele (liliowo-różowe, pomarańczowe, fioletowe oraz białe).

CZYTAJ TEŻ: Tydzień Mody Męskiej w Paryżu SS 2020: Najlepsze męskie stylizacje mody ulicznej [GALERIA]

Marka zadbała też o to, aby jej nabywcy mieli w czym nosić piłkę – do zakupu dołączana jest torba, która sama w sobie jest godna uwagi – jej siatka jest koloru fioletowego, zaś wykonany ze skóry uchwyt posiada doskonale znane wielbicielom Louis Vuitton czarno-białe wzory.

Jak można przeczytać na stronie firmy, piłka jest nie tylko świetna do grania w siatkówkę plażową, ale także sprawdzi się jako ozdoba w domu. Sęk w tym, że „Giant” swoje kosztuje – 1680 funtów, co na naszej daje prawie 8 tysięcy złotych. Dla porównania 21,5-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 4K w wersach z procesorem 3,6 GHz oraz 3,0 GHz jest tańszy od siatkówki Louis Vuittona (pierwszy komputer kosztuje 6499 zł, a drugi 7499 zł).

Na amerykańskiej stronie LV piłka jest nawet droższa, bo kosztuje 2650 dolarów, czyli ponad 10 tys. zł. Co ciekawe, rzecz cieszy się sporym powodzeniem – jeden z brytyjskich portali pisał ostatnio, że przedmiot został wyprzedany. Teraz oczywiście można go kupić ponownie. To tylko pokazuje siłę samej marki.

CZYTAJ TEŻ: Moda męska: Dior na sezon wiosna/lato 2020 [GALERIA]