Mała lodówka to małe wymagania? Niekoniecznie!

Osoby, które mieszkają same, przeważnie mają mniejsze wymagania w stosunku do pojemności lodówki, ponieważ i tak nie zagospodarują całej przestrzeni tak, jak zrobiłaby to wieloosobowa rodzina. W takim przypadku w zupełności wystarczy lodówka jednodrzwiowa, pozwalająca na łatwą segregację produktów. Liczą się przede wszystkim wygoda użytkowania oraz konkretne funkcjonalności. Robienie większych zakupów raz na jakiś czas jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, jednak produkty nie zawsze są na bieżąco wykorzystywane. 

W tym przypadku warto zdecydować się na lodówkę, która na długo utrzymuje świeżość produktów spożywczych. Jedną z technologii opracowaną przez producenta Toshiba jest system AlloyCooling™. Zapewnia równomierne i chybkie chłodzenie, które ma bardzo duży wpływ na utrzymanie świeżości produktów. W system wyposażone są m.in. jednodrzwiowe lodówki Toshiba o modelach GR-RB500WE-PMJ(06) i GR-RB449WE-PMJ(06). Te same modele zostały opracowane w oparciu o innowacyjną technologię bakteriobójczą Pure Bio z modułem plazmowym, która działa bakteriobójczo, neutralizuje zapachy w lodówce i przedłuża świeżość produktów. Zobacz lodowko-zamrażarki Toshiba z technologią Pure Bio.

Pojemna lodówka dla dużej rodziny

Duże zakupy to standard w wieloosobowej rodzinie. Wybierając lodówkę dla większej liczby domowników, warto zwrócić uwagę na dodatkowe kwestie związane z wygodą użytkowania. Przede wszystkim sprzęt musi mieć pojemność odpowiednią do przechowywania sporej ilości żywności. Dobrym rozwiązaniem są lodówko-zamrażarki 4-drzwiowe, dające możliwość korzystania z różnych komór niezależnie od siebie i nieobniżające przy tym temperatury wewnątrz. Sprzęty Toshiba wyposażone są w system Dual Cooling kontrolujący niezależnie temperaturę w lodówce i zamrażarce, co dodatkowo uniemożliwia mieszanie się zapachów. Żywność dłużej zachowuje świeżość, kolor i kształt takie jak w dniu zakupu. 

Warto zwrócić uwagę na systemy Moisture Zone oraz Flexible Zone zaprojektowane przez ekspertów marki Toshiba. Pierwszy zapewnia 2 poziomy wilgotności, natomiast drugi 3 poziomy temperatury – tym samym gwarantują dostosowanie warunków przechowywania do potrzeb jedzenia. Czterodrzwiowe modele GR-RF610WE-PMS(02) oraz GR-RF610WE-PGS(22) lodówek Toshiba posiadają w standardzie systemy AlloyCooling™ oraz Pure Bio, które przyczyniają się do zachowania świeżości produktów na dłużej, neutralizują zapachy oraz zabijają bakterie. Dzięki temu mięso, ryby, sery czy warzywa nie popsują się szybko, a zapachy nie przejdą na inne produkty spożywcze.

Nowoczesny design również ma znaczenie

Innowacyjne technologie, komfort użytkowania i długa żywotność to podstawowe aspekty, które warto wziąć pod uwagę, kupując lodówkę. Jednak czy wysoka funkcjonalność może iść w parze estetyką wykonania? Jak najbardziej! Lodówki dostępne w kolekcji Toshiba odznaczają się japońskim minimalizmem, elegancją i niepowtarzalnym stylem, dzięki czemu staną się ozdobą każdej kuchni, a nie tylko sprzętami, które trzeba mieć. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kolor lodówki, który wpisze się w każdy styl aranżacyjny wnętrza – Morandi Grey to jedna z najbardziej eleganckich propozycji na rynku.