Gdy zaczynali 20 lat temu, nawet mebli nie mieli za co wynająć. Dzisiaj należą do ekstraklasy projektantów. Odkąd Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski przenieśli swoją pracownię do Elektrowni Powiśle tworzą trzy razy więcej, trzy razy szybciej, lubią to trzy razy mocniej. Twierdzą, że energia tego miejsca na granicy żywiołów elektryczności i wody jest bardzo twórcza. 

W najnowszym wydaniu magazynu ELLE MAN specjalnie dla nas poddali się roli bycia tworzywem, z którego w trudzie i znoju, krok po kroku powstał ten nieoczywisty efekt, w sercu powracającej do życia Elektrowni. Trzeba było wysiłku, ale bez pracy nie popłynąłby przecież między ludźmi prąd zachwytu i zaskoczenia. 

Dziś w Wielkanocny Poniedziałek Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski połączą się na żywo z redaktorem naczelnym ELLE MAN Olivierem Janiakiem. Zapraszamy na nasz Instagram (@ELLEmanpolska) już o 18.00. 

Przypominamy, że nie musisz wychodzić z domu, by kupić nowe wydanie ELLE MAN. Nasz magazyn dostępny jest na stronie kultowy.pl. Wystarczy wejść i zamówić. Koszty dostawy bierzemy na siebie. 

Nowy ELLE Man możesz też zamówić wraz ze smacznym posiłkiem za pomocą aplikacji WOLT.