1. Torba z ubraniem na zmianę

Nigdy nie znasz dnia ani godziny, gdy będziesz musiał się przebrać. Często niestety zdarza się to w najmniej odpowiednim momencie. Warto wyposażyć się w małą torbę z kilkoma ubraniami na zmianę, bo jeśli zachlapiesz swoją koszulę sosem albo sokiem, lub zwyczajnie upał da ci w kość i się spocisz, to z pewnością narobisz sobie niezłego wstydu plamami. Nie zajmie to dużo miejsca, a często może uratować ci skórę.

2. Dezodorant

Bądźmy szczerzy - kilka razy w życiu zdarzyło ci się wyjść z domu bez psiknięcia się dezodorantem. W częstym pośpiechu zapominamy o najważniejszych rzeczach, więc zajmujący naprawdę mało miejsca dezodorant w schowku twojego samochodu z pewnością wybawi cię od krępujących sytuacji. 

3. Parasol

Pogoda bywa kapryśna. Ci, którzy trzymają swoje auta w garażu, albo parkingu podziemnym, powinni mieć w schowkach chociażby małe parasolki. Głupio by było zmoknąć tuż przed ważnym spotkaniem biznesowym, prawda?

4. Drobne

Zapewne znasz ten ból, gdy parkometr wymaga od ciebie drobnych, a ty masz przy sobie jedynie kartę kredytową, a bankomat jest daleko. Na szczęście większość kas parkingowych ma możliwość płacenia kartą, lecz są jeszcze maszyny, które przyjmują tylko monety. Stąd też rozmienione na drobne 20 złotych schowane w twoim samochodzie może ci tylko zaoszczędzić czasu i stresu.

5. Miętówki

Panowie, każdemu zdarza się zjeść coś, przez co mamy nieświeży oddech, prawda? Miętówki zajmują naprawdę mało miejsca, a mogą nas uratować tuż przed randką, albo ważnym spotkaniem.

6. Okulary przeciwsłoneczne

Rzecz pozornie oczywista. Lecz z doświadczenia wszyscy wiemy, jak łatwo je zgubić, lub po prostu o nich zapomnieć wychodząc z domu. Warto się zaopatrzyć w jedną parę, która zawsze będzie w naszym samochodzie. Komfort prowadzenia jest niezwykle ważny!

7. Wieszak na marynarkę

Rzecz przydatna szczególnie dla osób pracujących w korporacjach, których praca wymaga noszenia przynajmniej marynarki. Wieszak wobec tego jest wtedy samochodowym must-havem. Dzięki niemu twoja marynarka nie tylko nie pogniecie się podczas jazdy, lecz w upalne dni twoja koszula niejednokrotnie ci podziękuje za to proste i tanie rozwiązanie, które zazwyczaj montuje się za zagłówkiem.

8. Mokre chusteczki

Wielu z nas, kierowców, często nie ma czasu zjeść w spokoju śniadania i zadowala się pączkiem lub hot-dogiem kupionym na stacji benzynowej, lub w sklepie pod blokiem. Wówczas wypada mieć wtedy pod ręką mokre chusteczki, dzięki którym kierownica i deska rozdzielcza nie ubrudzą się lukrem, lub ketchupem.

9. Rękawiczki

Czy któryś z was lubi w zimę dotykać lodowatej kierownicy, lub gałki zmiany biegów? Oczywiście, że nie. Zakup rękawiczek do samochodu nie tylko uchroni twoje dłonie przed cierpieniem, lecz może być także stylowym dodatkiem.